Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Z czego wynika popularność preparatów stomatologicznych do samodzielnej aplikacji?

Preparaty stomatologiczne do samodzielnej aplikacji coraz częściej stają się istotnym uzupełnieniem dotychczasowej oferty usług na rynku medycznym. O wzrastającym zainteresowaniu w Polsce produktami tego typu mówi Artur Przyniczyński, ekspert z firmy TRIDENT S.A.

Zainteresowanie preparatami stomatologicznymi przeznaczonymi do samodzielnej aplikacji wynika przede wszystkim z ich natychmiastowej dostępności, prostej aplikacji oraz przystępnej ceny.

Dzięki tym właściwościom od lat w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Australii sprzedawane są one w milionach egzemplarzy. Na polskim rynku również sukcesywnie wzrasta popularność takich środków. Otwarcie się Polaków na nowe formy doraźnego leczenia to konsekwencja tego, że żyjemy aktywniej i podróżujemy znacznie częściej niż jeszcze 10 lat temu. Jako lekarz stomatolog, na co dzień spotykam się z przypadkami, kiedy pacjentowi wypadła plomba lub ukruszył się ząb właśnie w czasie zagranicznych wyjazdów, rodzinnych wakacji czy służbowych delegacji, czyli dokładnie wtedy, kiedy natychmiastowe dotarcie do specjalisty jest praktycznie niemożliwe. Doskonałym antidotum, nieporównywalnie praktyczniejszym niż ryzykowne, domowe sposoby radzenia sobie z tak dyskomfortową sytuacją, jest zastosowanie dostępnego w aptece tymczasowego wypełnienia zęba.

Zanim więc wyruszymy w długo wyczekiwana podróż wyposażmy naszą podręczną apteczkę również w ten preparat. Mając go pod ręką będziemy czuć się pewniej . Jestem zwolennikiem bezpiecznych dla zdrowia oraz wygodnych dla pacjenta rozwiązań, dlatego osobiście rekomenduję preparat Plomb - R wprowadzony na polski rynek w czerwcu 2012 roku przez firmę TRIDENT SA . Zawarty w nim tlenek cynku w połączeniu z olejkiem różanym łagodzi objawy bólowe i ma właściwości kojące. Skutecznie chroni również chory ząb przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak bakterie, czy resztki jedzenia. Co istotne, opatrunek tymczasowy Plomb - R szczelnie zamyka ząb, nawet na 28 dni, aż do czasu wizyty u stomatologa, który może go łatwo i szybko usunąć. W międzyczasie powstała plomba chroni język i policzki przed ostrymi krawędziami szkliwa oraz nadwrażliwością i bolesną reakcją na słodkie, kwaśne, ciepłe i zimne czynniki. Dzięki temu zaledwie kilkanaście minut po aplikacji możemy czuć się w pełni komfortowo" - wyjaśnia Artur Przyniczyński, ekspert z firmy TRIDENT SA.

Plomb - R
Skład: tlenek cynku 40 % i siarczan wapnia 30% pozostałą część stanowią plastyfikatory syntetyczne 15%, siarczan potasu 10%, siarczan magnezu 5% oraz śladowe ilości środków aromatycznych
Cena: 33 zł
Producent: G.A.P. Reasearch Company Ltd.,

Dystrybutor: TRIDENT SA
Ul. Średnia 15/4
41- 200 Sosnowiec
tridentsa@tridentsa.pl
www.plomb-r.pl

TRIDENT SA powstał z inicjatywy dwóch lekarzy stomatologów z wieloletnim stażem zawodowym. Firma rozpoczęła działalność na polskim rynku w styczniu 2012 roku. TRIDENT SA specjalizuje się w dystrybucji produktów do samodzielnej aplikacji przeznaczonych do stosowania przy ograniczonym dostępie do stomatologa. Spółka planuje sukcesywnie poszerzać zakres oferowanych produktów i rozwój w kierunku preparatów ekologicznych przeznaczonych również do pielęgnacji jamy ustnej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »