Rozrywka i wypoczynek » Hobby

"Z miłości ♥ do przyjemności”

Ruszyła kolejna odsłona konkursu "Z miłości ♥ do przyjemności”, w której uczestnicy mają za zadanie podzielić się drobnymi, codziennymi przyjemnościami wywołującymi uśmiech na ich twarzach

Do wygrania są bardzo wartościowe nagrody.  Organizatorem akcji jest producent sprzętu AGD – firma Russell Hobbs.

Zadanie konkursowe nie należy do trudnych. Wręcz przeciwnie – wystarczy podzielić się miłością do codziennych przyjemności, a Russell Hobbs spełni niecodzienne marzenia. Na autorów trzech najlepszych prac konkursowych czekają czeki o wartości 5000 złotych, na pozostałych dzielących się swoją miłością do codziennych przyjemności jeden z 21 zestawów sprzętu domowego marki Russell Hobbs z serii RETRO Ribbon Red.

Co zrobić, by dostać czek na 5000 złotych i spełnić swoje niecodzienne marzenie? Wystarczy zarejestrować się na stronie http://pl.russellhobbs.com/zmiloscidoprzyjemnosci i wypełnić elektroniczny formularz oraz przesłać tekst wraz ze zdjęciem.

To nie koniec atrakcji w tym pełnym pozytywnych wibracji konkursie. Dla tych, którzy nie lubią poniedziałku, organizatorzy przygotowali niespodziankę, dzięki której sprawią, że od teraz na poniedziałek będą czekać z utęsknieniem. Dlaczego? Ponieważ w trakcie trwania konkursu odczarowują poniedziałki, aby kojarzyły się już tylko pozytywnie. To możliwe, bo przez 7 tygodni co poniedziałek 3 uczestników konkursu zdobędzie jedną z Nagród Tygodnia - fantastyczny zestaw produktów marki Russell Hobbs z serii RETRO Ribbon Red, w skład którego wchodzi ekspres do kawy, czajnik i toster.

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych pomysłów, które zostaną nagrodzone, a wyniki oraz zwycięzców poznamy już 1 czerwca. Uczestnikami konkursu mogą zostać wyłącznie osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać od 10.04.2017 do  28.05.2017 r. do godz. 23:59.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu "Z miłości ♥ do przyjemności” oraz regulamin znajdują się na stronie www.zmiloscidoprzyjemnosci.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
http://www.magnifico.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »