Technologie » AGD - RTV

Z psem do Media Markt!

Z psem do Media Markt!
Zobacz więcej zdjęć »
Upały bywają trudne nie tylko dla ludzi. Często ratujemy się uciekając od słońca i wysokiej temperatury do klimatyzowanego wnętrza marketu. Problem pojawia się jednak, kiedy towarzyszy nam pies.

Odpowiedzią na potrzeby czworonożnych podopiecznych jest akcja sieci Media Markt, która w upalne dni zaprasza do sklepów ze swoim pupilem.

Już w ubiegłym roku akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Początkowo nieśmiało, później już w sposób bardzo naturalny klienci przychodzili na zakupy z psami. Zapraszając psy do naszych sklepów chcemy zapewnić komfort kupującym i ich podopiecznym, ale również zwrócić uwagę na aktualny wciąż problem, jakim jest pozostawianie zwierząt na parkingach w rozgrzanych samochodach – powiedziała Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy sieci Media Markt.

Akcja obejmuje wolnostojące sklepy sieci Media Markt w całej Polsce. W trosce o komfort klientów i ich zwierząt, sieć zapewnia psom miskę z wodą, a ich właścicielom proponuje torebki do sprzątania po czworonogu. Mając na uwadze względy bezpieczeństwa, każdy zwierzak wprowadzany do sklepu powinien mieć założoną smycz i kaganiec.

Akcja Media Markt potrwa do końca lata.


Media Markt
Więcej informacji z MEDIA MARKT  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »