Moda » Odzież

Żabiniec kuma modę, czyli nowe jesienne kolekcje w Bonarce

Żabiniec kuma modę, czyli nowe jesienne kolekcje w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Właśnie w sklepach w Bonarce pojawiły się jesienne kolekcje. Do wyścigu po modowe trofea staje m.in. Małgorzata Kożuchowska. W najnowszej kampanii centrum pokazuje, jak brawurowo, ale jednocześnie ekologicznie, pokonać liczne przeszkody, żeby stanąć na podium dla zakupowych zwycięzców.

Bonarka ogłasza początek sezonu na nowe kolekcje. Do odświeżenia garderoby zachęca klientów Małgorzata Kożuchowska - wieloletnia ambasadorka centrum. Aktorka pokazuje, że należy się śpieszyć, bo wyścig po modowe kreacje właśnie się rozpoczął.

Na jednej z kreacji Małgorzata Kożuchowska pędzi na elektrycznej hulajnodze na zakupy do Bonarki. Widać, jak za jej plecami szybko oddala się siedziba Uniwersytetu Rolniczego na osiedlu Żabiniec. Reklama została zaprojektowana zgodnie z ideą „krakowskiej dzielnicy". Do jej głównych cech należą: lokalne wątki, nowoczesna estetyka i dowcipna zabawa słowami. W jesiennej odsłonie „ŻABINIEC KUMA MODĘ".

W gamingowym klipie Małgorzata Kożuchowska wciela się natomiast w postać sympatycznego hydraulika znanego z serii gier platformowych Mario Bros. Celem rozgrywki jest dotarcie na metę z jak największą liczbą modowych i kosmetycznych akcesoriów (punktów). Chociaż nie jest to łatwe zadanie, Małgorzata Kożuchowska wykonuje je wzorowo i osiąga MODA TOP LEVEL.

Najlepszym źródłem informacji o nowych kolekcjach są media społecznościowe (Facebook, Instagram) oraz aplikacje (goodie, SEZAM) centrum. Nie można także zapomnieć o magazynie „Bonarka". Na jego stronach każdy znajdzie liczne porady, inspiracje i przykłady gotowych stylizacji. Premiera nowego numeru już 27 sierpnia.

Dodatkowo 27 sierpnia rusza akcja prosale, w której będzie można wygrać designerskie akcesoria zaprojektowane przez dwójkę utalentowanych artystów - „kawazmlekom" oraz Raspazjana. Zasady promocji są proste: do 30 sierpnia należy zrobić zakupy w Bonarce za min. 200 zł (maksymalnie na 2 paragonach) i zarejestrować się w aplikacji SEZAM. Więcej informacji o akcji na bonarkacitycenter.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »