Dom » Ogrody

Zadbaj o ogród z nożycami do żywopłotu GHT61 matki PRIME3

Zadbaj o ogród z nożycami do żywopłotu GHT61 matki PRIME3
Zobacz więcej zdjęć »
Nożyce do żywopłotu GHT61 marki PRIME3 - nasz sekret idealnie przyciętego żywopłotu


Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nożyce do żywopłotu, które ujarzmią nawet najgęstszy zagajnik, a przy tym są lekkie i przyjemne w manewrowaniu? Oto GHT61– potężny sprzymierzeniec w walce o perfekcyjny wygląd przydomowego ogrodu!
Model GHT61 został wyposażony w silnik o mocy 2000 W, co sprawia, że nożyce poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Gęsty żywopłot przypominający dżunglę? Żaden problem! Nożyce marki PRIME3 zapewniają precyzyjne i wydajne cięcie, a ich lekka konstrukcja (zaledwie 2,5 kg) sprawia, że manewrowanie nimi jest bardzo proste.

Drętwiejące dłonie i męczący hałas to już przeszłość. Niski poziom wibracji nożyc GHT61 (poniżej 2,5 m/s²) zapewnia komfort użytkowania nawet przez długi czas. Dzięki 2-stopniowemu systemowi przełączania (1600/min. lub 2400/min.) można łatwo dopasować prędkość pracy do rodzaju żywopłotu, przy którym pracujemy.

Nożyce do żywopłotu GHT61 to nie tylko moc i precyzja. To także bezpieczeństwo i wygoda. Osłona ostrza chroni przed przypadkowym zranieniem, a długi, 3-metrowy kabel zasilający gwarantuje swobodę ruchów.

Model GHT61 marki PRIME3 z długim ostrzem tnącym (450 mm) i szerokim cięciem (16 mm) idealnie nadaje się do kształtowania żywopłotów, przycinania krzewów i pielęgnacji roślin ozdobnych. Z jego pomocą z łatwością można stworzyć ogród swoich marzeń, który stanie się wizytówką domu.

Zainwestuj w nożyce GHT61 i poczuj radość z pięknego i zadbanego ogrodu!

PRIME3 / 2N-Everpol
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »