Technologie » Telekomunikacja

Zadzwonić do Babci? To nie takie proste

Zadzwonić do Babci? To nie takie proste
Zobacz więcej zdjęć »
Coraz popularniejsze stają się różnego rodzaju aktywności dla Seniorów. Babcie i Dziadkowie zachwycili się Nordic Walking i zajęciami na Uniwersytetach Trzeciego Wieku. Jak w tej sytuacji się z nimi skontaktować, skoro nie siedzą w domu, blisko telefonu stacjonarnego?

To przewrotne pytanie, chociaż nie do końca nieuzasadnione. Oferta dla osób w wieku 65+, na ciekawe spędzanie czasu w towarzystwie i poza domem, jest bardzo bogata.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Każdy znajdzie coś dla siebie: począwszy od zajęć artystycznych, przez naukowe, aż do sportowych.  Te zmiany w kondycji społeczeństwa są bardzo chętnie wspierane przez różnego rodzaju instytucje. Sami Seniorzy także z entuzjazmem organizują rozmaite przedsięwzięcia, dzieląc się wiedzą i korzystając ze swoich doświadczeń. Większa mobilność wiąże się jednak z utrudnionym kontaktem z najbliższymi.  Firma Emporia się tym nie martwi.

Z dużym entuzjazmem obserwujemy coraz więcej inicjatyw mających na celu wyeliminowanie społecznego wykluczenia osób starszych. Wszelkiego rodzaju akcje aktywizujące Seniorów są bardzo bliskie założeniom naszej marki, przez co chętnie je wspieramy – mówi Grzegorz Możdżyński, Dyrektor Generalny Emporia Telecom w Polsce. W dużym zaangażowaniu społecznym tej grupy konsumenckiej widzimy również korzyści dla nas. Osoby, dla których ważny jest rozwój osobisty w każdym wieku, będą szukały dla siebie odpowiednich sposobów na utrzymanie kontaktu z bliskimi, niezależnie od miejsca i czasu. A my możemy te potrzeby zaspokoić. – tłumaczy Grzegorz Możdżyński. 

Jedną z nowości, jakie Emporia niedawno wprowadziła na rynek jest emporiaELEGANCEplus - telefon dla konsumentów ceniących atrakcyjne wzornictwo, również w tych najprostszych produktach. Oprócz dodatkowych funkcji, jak radio FM czy Bluetooth, model ten wyposażony jest w dyskretny przycisk alarmowy, który zwiększa poczucie bezpieczeństwa posiadacza telefonu, zapewniając szybkie i bezpośrednie połączenie w sytuacji wymagającej otrzymania natychmiastowej pomocy.  

emporiaELEGANCEplus to kolejny produkt marki EMPORIA, który tysiącom ludzi daje pewność, że ich najbliżsi są bezpieczni, a kontakt z nimi jest ułatwiony i możliwy w każdej chwili.

emporia Telecom:

Emporia Telecom to założona w 1991 roku prywatna firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje telefony komórkowe dla konsumentów w wieku 60 lat i powyżej. Emporia Telecom jest synonimem prostej komunikacji bez barier. Zamiast natłoku funkcji klienci zyskują łatwiejsze kontakty z bliskimi. Dział badań i rozwoju emporia, zatrudniający jedną trzecią ze 120-osobowego personelu firmy, wykorzystuje technologię do uproszczenia skomplikowanych procesów, aby komunikacja była przystępna dla każdego. Wszystko to wyłącznie po to, by zaspokoić potrzeby pokolenia seniorów. Produkty firmy Emporia zdobyły wiele nagród na całym świecie i są cenione w skali międzynarodowej. Emporia Telecom, austriacka firma z siedzibą w Linz, to globalny lider rynkowy i technologiczny w segmencie telefonów komórkowych dla starszych osób. Produkty emporia dostępne są już w 30 krajach. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.emporia.eu.

Kontakt dla mediówAnna Koper
Senior Account Executive
Agencja 21

tel. +48 22 511 13 85

E-mail: anna.koper@agencja21.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »