Dom » Wnętrza

Zainspirowane kolorem mieszkanie w karnawale

Zainspirowane kolorem mieszkanie w karnawale
Zobacz więcej zdjęć »
Wyjątkowa aranżacja o unikalnym klimacie - tego oczekujemy względem karnawałowego wystroju czterech kątów. Połączenie codziennego image z detalami nadającymi wnętrzu akcenty szampańskiej zabawy, to gwarancja udanego przyjęcia.

Dekoria.pl prezentuje praktyczną, a zarazem oryginalną dekorację salonu, idealną nie tylko w czasie zimowych balów.

Przyjęcia karnawałowe przed nami, dlatego już teraz warto pomyśleć nie tylko o kostiumie, ale i wystroju mieszkania, który sprzyja długiej i udanej zabawie. Kto nie chciałby zaprezentować się przed gośćmi jako doskonały organizator i dekorator wnętrz?

Dekoria.pl - producent tekstyliów domowych - prezentuje najnowsze tkaniny dostępne w linii Enjoy. Niezwykle radosna kolekcja to połączenie kolorowych kwiatów, bądź modnych kropek, z żywymi i intensywnymi kolorami tła, nawiązującymi do charakterystycznego stylu pop-art. Prostota i wyrazista kolorystyka budują pozytywne nastawienie i wyjątkową atmosferę wnętrza, sprzyjającą zabawie i spotkaniom w gronie przyjaciół. Aranżacja przygotowana przez specjalistów Dekoria.pl to kompozycja czarnych tkanin, z nadrukowanym motywem kwiatowym w wyrazistych odcieniach - żółci, czerwieni, zieleni i błękicie. Skontrastowane z żółtymi dodatkami - roletami czy siedziskami - dają efekt spójnego i stylowego wystroju. Chcąc stworzyć ciekawą dekorację, wpisującą się w klimat karnawałowego przyjęcia, wystarczy dodać kilka świec, a w pomieszczeniu zapanuje wyjątkowa atmosfera.

Inspiracji jest wiele, natomiast ciekawy pomysł tylko jeden. Stylizacja spełniająca funkcję praktyczną, a zarazem będąca wyrazem kreatywności, to klucz to stworzenia unikalnej aranżacji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »