Dom » Nieruchomość

Zakończenie pierwszego etapu budowy osiedla Batorego

Zakończenie pierwszego etapu budowy osiedla Batorego
Zobacz więcej zdjęć »
Już za kilka tygodni Piątkowo wzbogaci się o nowych mieszkańców. Agencja Inwestycyjna oddaje do użytku część inwestycji na osiedlu Batorego.

Już za kilka tygodni Piątkowo wzbogaci się o nowych mieszkańców. Agencja Inwestycyjna oddaje do użytku część inwestycji na osiedlu Batorego. To zakończenie pierwszego etapu budowy. W ramach całej inwestycji powstanie 120 mieszkań. W połowie grudnia pierwsi właściciele otrzymają klucze do swoich M.

Deweloper postanowił podzielić inwestycję na trzy etapy. Zakończył właśnie budowę pierwszego z nich. Obejmuje on 55 mieszkań o powierzchni od 29 do 63 metrów kw.  położonych na 6 kondygnacjach, w dwóch klatkach schodowych. Wszystkie lokale mieszkalne zostały wyposażone w balkony lub loggie.   Dla mieszkańców tego kompleksu docelowo przewidziano łącznie 91 miejsc postojowych w podziemnym garażu, 18 piwnic oraz kilka pomieszczeń do wspólnego użytku. Na zewnątrz zaprojektowanych zostało ok. 30 miejsc postojowych oraz plac zabaw.

Dodatkowo każde mieszkanie wyposażone jest we wzmocnione drzwi wejściowe i okna PCV z rozszczelnieniem.  A standard deweloperski obejmuje również płytki mrozoodporne na balkonach oraz antypoślizgowe na klatce schodowej, otynkowane i pomalowane sufity i ściany. Co ważne mieszkania znajdujące się na parterze posiadają rolety zewnętrzne i drzwi antywłamaniowe. Do mieszkań parterowych przynależą wygrodzone ogródki.

- Nowi właściciele klucze do mieszkań otrzymają jeszcze w grudniu tego roku. Nasza budowa przebiega zgodnie z planem. Do wykonania pozostały już tylko elementy zagospodarowania terenu przy oddawanej części budynku - mówi Bożena Taflińska–Tadeusz, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej. Obecnie zamontowano windy, zakończono prace malarskie na klatce schodowej, korytarzach oraz z zewnątrz. Trwają prace związane z odbiorem inwestycji – dodaje.

Osiedle Batorego to kompleks znajdujący się w wyjątkowej lokalizacji - w pobliżu terenów zielonych, w tym Rezerwatu Przyrody Żurawiniec. Dodatkowym atutem inwestycji jest bliskość szybkiego tramwaju, dzięki któremu można dojechać do centrum Poznania w kilka minut.   

W tym roku z okazji 20-lecia swojej działalności Agencja Inwestycyjna zaoferowała swoim klientom atrakcyjne rabaty. Część mieszkań dostępnych jest jeszcze w jubileuszowej promocji w cenach od 6.100zł/m2. Na osiedlu Batorego ceny mieszkań zostały zróżnicowane w zależności od położenia i wielkości mieszkania od 6100 złotych za metr kw do 6800 zł dla najbardziej atrakcyjnych lokali w inwestycji. 
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FortePR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »