Dom » Ogrody

Zamów altankę z projektem domu ARCHON+

Zamów altankę z projektem domu ARCHON+
Zobacz więcej zdjęć »
Romantyzm to najbardziej ulubiona epoka w literaturze polskiej i światowej. Właśnie w tej epoce w dziełach Klasyków, pojawiały się często opisy tajemniczych ogrodów i urokliwych altan.

Obecnie motywacją do budowy ogrodowej altanki dalej pozostają marzenia, ale również praktyczna i użytkowa funkcja tych niewielkich budowli. Większość osób, wybierając działkę pod budowę domu, snuje plany związane z zagospodarowaniem i urządzeniem przydomowego ogródka.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Mimo niewielkich rozmiarów współczesnych działek staramy się, aby ogród mógł zaspokajać wiele potrzeb wszystkich przyszłych domowników. Często w najbardziej eksponowanym miejscu ogrodu rozpoczynamy budowę altanki pełniącej funkcję tarasu widokowego na całe najbliższe otoczenie. Współczesna altanka może jednak pełnić wiele innych funkcji związanych z odpoczynkiem, rekreacją i zabawą. Dostosowanie jej architektury i wyglądu do stylu całego ogrodu, będzie dodatkową zachętą do częstego i pożytecznego spędzania czasu dla całej rodziny.

W ciągu ostatnich kilku lat niedzielne grillowanie stało się nieodłączną częścią rodzinnych i przyjacielskich spotkań w długie, wiosenne i letnie wieczory. Dlatego właśnie altany grillowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem inwestorów i stanowią coraz częściej ozdobę przydomowego ogrodu. Na co warto zwrócić uwagę myśląc o budowie ogrodowej altany. Całość prac powinniśmy zaplanować przed rozpoczęciem budowy i urządzania ogrodu. Będziemy mogli wtedy wcześniej doprowadzić potrzebną instalację elektryczną, wytyczyć ścieżki oraz rozmieścić trawniki i w konsekwencji przygotować cały układ ogrodu. Warto również zdecydować się na udekorowanie ażurowych ścian altanki szybko rosnącymi pnączami, które w ciągu kilku miesięcy wypełnią się kwiatami i stworzą poczucie zamkniętego, przewiewnego pomieszczenia. Klienci wybierający projekty domów z naszej oferty, mogą w atrakcyjnej wiosennej promocji zamówić projekty altanek,wiatę garażową lub projekty ogrodzeń mówi Jerzy Kala PR manager z Biura Projektów ARCHON+. Chcemy w ten sposób zachęcić naszych Klientów do wcześniejszego planowania i tworzenia koncepcji całej działki, jeszcze przed rozpoczęciem budowy domu. Liczymy, że piękne realizacje ogrodów będą coraz częściej doskonałą ozdobą jeszcze piękniejszych realizacji domów - podsumowuje Jerzy Kala z Biura Projektów ARCHON+.

Źródło: www.archon.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARCHON+ Biuro Projektów
http://www.archon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »