Motoryzacja » Moto Serwis

Zaoszczędź na polisie i skorzystaj ze świątecznej promocji w CUK Ubezpieczenia!

W okresie przedświątecznym mamy wiele obowiązków i zadań do wykonania: prezenty, choinka, potrawy, a w przypadku wielu rodzin również konieczność przygotowania pojazdu do podróży. Ważne, żeby nie zapomnieć o istotnych kwestiach, które poprawią bezpieczeństwo nie tylko na drodze.

Pomoc na drodze za 1 zł

Wielu z nas ma w planach przedświąteczną podróż do rodzinnego miasta. Przed trasą warto jest upewnić się czy nasz pojazd jest do niej gotowy, a ubezpieczenie OC aktualne. Umożliwi nam to spokojną i bezpieczną podróż mimo zakorkowanych i śliskich ulic. – „W tym miesiącu CUK Ubezpieczenia wraz z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Zdrowie oferuje ubezpieczenie komunikacyjne z dodatkowym bonusem. Dzięki dokonaniu zakupu jakiejkolwiek polisy w TUZ, otrzymamy możliwość dokupienia dodatku auto assistance, który będzie niezwykle przydatny, jeśli nieumyślniezatrzaśniemy kluczyki w pojeździe. Taki assistance pokryje zarówno koszty otwarcia samochodu, jak i jego odholowania do warsztatu. Zimą ten dodatek może okazać się zbawienny, więc postanowiliśmy, że w grudniu będzie on dostępny dla naszych Klientów zaledwie za złotówkę” – informuje Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia. Do wyboru mamy również pakiet autocasco, który można wykupić dla auta poniżej 15 lat. Jedną z największych zalet tego wariantu jest to, że możemy ubezpieczyć samochód na czas od 30 dni do roku. – „Krótkoterminowe AC jest bardzo atrakcyjnym produktem, który pozwala nam na zapoznanie się z jego funkcjami. Taka forma ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco zdobywa coraz większą rzeszę miłośników, którzy mogą objąć polisą pojazd na przykład na czas trwania zimy” – wspomina ekspert. Inną opcją jest mini casco, które obejmie ochroną nasz pojazd w przypadku kradzieży czy szkód powstałych w skutek działania sił przyrody oraz szkody całkowitej. Kolejną propozycją od TUZ jest assistance w 4 pakietach: podstawowym, standardowym, comfort oraz VIP. Będziemy mogli skorzystać z oferty auto assistance za 1 zł także wtedy, gdy zdecydujemy się na ubezpieczenie Autoszyby i NNW.

Bezpieczne 4 kąty na święta

– „Niezależnie od tego, dokąd się wybieramy i czy pozostawiamy swoją nieruchomość pustą na świąteczny weekend czy na cały tydzień, warto jest zabezpieczyć swój dom przed różnymi zdarzeniami. Musimy pamiętać, że okres przedświąteczny oraz świąteczny cieszy nie tylko nas, ale też wielu włamywaczy. Setki, a nawet tysiące mieszkań pozostawionych bez nadzoru właścicieli, co roku stają się celem złodziei. Niestety, może okazać się, że włamania i rabunki, to dopiero początek naszych zmartwień” – komentuje Maciej Kuczwalski. Ubezpieczenie zapewni nam spokój również, gdy nasza instalacja elektryczna postanowi zrobić nam psikusa i pozbawić prądu cały dom, a także gdypodczas niespodziewanych przymrozków pęknie nam jedna z rur. – „Jeden z naszych Produktów Miesiąca jest dedykowany właśnie tym osobom, które mają w planach świąteczny wyjazd i wolą zabezpieczyć się przed przeciwnościami losu. Wraz z AXA postanowiliśmy zaoferować klientom ubezpieczenie nieruchomości w promocyjnej, niższej o 25%, cenie. Oferowany wariant obejmuje szkody powstałe na skutek pożaru, huraganu, powodzi itp., szkód mrozowych, przepięć, ubezpieczenie szyb (oraz szklanych elementów), a także wiele innych” – dodaje ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia. AXA daje także możliwość zakupienia w pakiecie dodatku: domowy assistance i pomoc medyczna 24, które zadbają kompleksowo o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich.

Zadbaj o życie nie tylko od święta

Wśród grudniowych Produktów Miesiąca, można znaleźć polisę obejmującą ochroną nasze życie. Ubezpieczenie jest dedykowane tym, którzy chcą zapewnić ochronę sobie i swoim bliskim – partnerowi, dzieciom a nawet seniorom! – „Generali oferuje polisę na życie aż w ośmiu wariantach: dwa dotyczą ubezpieczenia dla singla, cztery – rodziny, a także seniora i ubezpieczenia pod kredyt. Polisą, w zależności od wariantu, można objąć osoby w wieku między 15 a 80 lat. Zatem świetnie się ono sprawdzi jako dopełnienie prezentu pod choinkę” – zaleca Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia. Do końca grudnia polisa na życie w towarzystwie Generali jest dostępna już od 32 zł.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »