Dom » Budownictwo

Zapraszamy na seminaria "Nowoczesne technologie w architekturze"

16 listopada 2010 r. w Katowicach oraz 17 listopada 2010 r. w Gliwicach odbędą się seminaria dla architektów poświęcone tematyce „Nowoczesne technologie w architekturze”.

Organizatorami spotkań są producenci innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa: Pilkington (producent szkła i systemów szklenia dla budownictwa i motoryzacji), Geze (producent systemów automatyki drzwiowej, systemów oddymiania i okuć do szkła) i Schüco (producent systemowych konstrukcji z aluminium i PVC oraz systemów solarnych i fotowoltaicznych).

Podczas seminariów specjaliści firm zaprezentują najnowsze technologie, których wykorzystanie w projektach budowlanych wpływa na podniesienie wartości planowanych inwestycji. Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. nowe produkty w ofercie szkła profilowego Pilkington Profilit oraz przykłady nowych rozwiązań i ciekawych realizacji z wykorzystaniem szkła w polskich obiektach architektonicznych.

Udział w seminariach jest bezpłatny. W celu otrzymania zaproszenia prosimy o zarejestrowanie się na stronie:

http://www.pilkington.com/europe/poland/polish/building+products/architects/seminars+for+architects.htmRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »