Dom » Wnętrza

Zaproś kolory do swojego mieszkania - Nowa seria pojemników Home Box firmy PLAST TEAM

Zaproś kolory do swojego mieszkania - Nowa seria pojemników Home Box firmy PLAST TEAM
Zobacz więcej zdjęć »
Koniec z mało atrakcyjnymi, nijakimi odcieniami pojemników do przechowywania i magazynowania rzeczy. Koniec z chowaniem ich na dno szafy. Nowa kolorystyka linii Home Box firmy Plast Team udowadnia, że niepozorny pojemnik może stać się nieodłącznym detalem wystroju naszych wnętrz.

 Nowy system pojemników do przechowywania i magazynowania z najnowszej serii Home Box to znakomite połącznienie funkcjonalności i nowatorskiego designu. Jego głównym atutem jest niepowtarzalna kolorystyka. Plast Team proponuje pojemniki w czterech kolorach - zielonym, niebieskim, fioletowym i żółtym. Barwę pojemnika możemy dobrać tak, aby komponowała się z odcieniem mebli, ścian czy innych wnętrzarskich akcesoriów. Zabawa kolorami pozoli ożywić zbyt ponury i smutny salon, a zarazem idealnie nadaje się do pokoju dziecka lub zbuntowanego nastolatka.

 Pojemniki wykonane są z bardzo wytrzymałego i lekkiego tworzywa, dzięki czemu służą swoim właścicielom przez wiele lat. Półprzezroczyste ścianki pudełek umożliwiają szybką orientację w zawartości bez konieczności otwierania pokrywy (nawet, jeżeli pudełka stoją jedno na drugim), ukrywając równocześnie wizualny chaos, który może panować w ich wnętrzu. Pokrywa jest zamykana klipsami z dwóch stron, chroniąc zawartość przed kurzem i rozsypaniem w czasie przenoszenia.

 W kolorowych pojemnikach Home Box można przechowywać wszystko, czego nie chcemy trzymać na wierzchu: drobiazgi, akcesoria do komputera, dokumenty i książki, ubrania, pościel, buty, zdjęcia, zabawki dziecka, narzędzia do majsterkowania, lekarstwa i mnóstwo innych bardziej lub mniej potrzebnych drobiazgów. Świetnie nadają się także dla osób o naturze chomików, które lubią kolekcjonować najróżniejsze „przydasię” i „szkodawyrzucić”. Dzięki pudłom wszystkie rzeczy nieużywane na bieżąco, znajdują przytulne schronienie.

 Różnorodność pojemności i rozwiązań funkcjonalnych zastosowanych w linii Home Box pozwala każdemu na wybór zestawu optymalnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb, stylu życia, upodobań, wielkości i wystroju mieszkania.

 System pojemników Home Box firmy Plast Team doceniony został przez swoich użytkowników, którzy w konkursie Laur Konsumenta i Klienta nadali mu tytuł Odkrycie Roku 2009.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »