Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Zawsze przy tobie - grill jednorazowy

Zawsze przy tobie - grill jednorazowy
Zobacz więcej zdjęć »
Jest ciepły, letni wieczór. Jesteśmy na przejażdżce rowerowej, zatrzymujemy się w naprawdę malowniczym miejscu – polana nad jeziorem otoczonym sosnowym lasem. Chcemy zrobić sobie przerwę. Urządzamy piknik. Mamy akurat ochotę na kiełbaski z grilla. Przecież to żaden problem…

Grill jednorazowy marki Achtel, to unikatowy produkt, który miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu na pewno uznają za hit. Urządzenie zaprojektowano z myślą o ludziach mobilnych i dynamicznych, którzy chętnie czerpią przyjemność ze smacznego jedzenia i biesiadowania w miłym towarzystwie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przenośny grill to mniejsza i dużo lżejsza wersja typowego grilla ogrodowego, pozwalająca raczyć się wybornym smakiem grillowanych mięs i warzyw.

Grilluj zawsze i wszędzie

Dosłownie. Urządzenie jest lekkie i poręczne, bez problemu mieści się w średniej wielkości plecaku turystycznym. Grill jest wygodny i łatwy w obsłudze. Produkt jest gotowy do użycia - nie wymaga żadnych dodatkowych przygotowań. Dzięki niewielkim rozmiarom produktu każda wycieczka może zakończyć się kiełbaskami pieczonymi na łonie przyrody.  Korzystanie z produktu marki Achtel jest nie tylko wygodniejsze ale przede wszystkim bezpieczniejsze.

Czas spalania produktu wynosi około 60 minut. To wystarczająco dużo czasu, żeby przygotować ulubione specjały. Po skończonej uczcie nie ma natomiast konieczności szorowania przypalonego rusztu, co jest zaletą wszystkich jednorazowych produktów.

Palce lizać

Jednorazowy grill marki Achtel to doskonały produkt dla wszystkich amatorów smakołyków z rusztu. Po dniu wypełnionym wrażeniami, nie tylko oni rzucą się na grillowane skrzydełka czy szaszłyki. Przenośny grill to doskonały pomysł na rodzinne pikniki i spotkania - za grillowanymi specjałami przepadają także dzieci. Zestaw zawiera aluminiową tackę wypełnioną węglem drzewnym, podpałkę oraz ruszt. Urządzenie jest gotowe do natychmiastowego użycia, wystarczy tylko rozpalić węgiel.

Cena:

Achtel - Grill jednorazowy  (szt.)  8,50 zł

Firma Achtel oferuje cały pakiet produktów umożliwiających szybkie i łatwe grillowanie. Ma w swojej ofercie m.in. różne rodzaje rozpałek, węgiel drzewny, pianki do czyszczenia rusztów.

Informacje dodatkowe na: www.achtel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SUPERB PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »