Technologie » Komputery

Zawsze z myślą o kompleksowej ochronie środowiska

Zawsze z myślą o kompleksowej ochronie środowiska
Zobacz więcej zdjęć »
Warszawa, 13 października 2010 r. – Huntkey Enterprise Group, jeden z pięciu czołowych dostawców zasilaczy, przywiązuje wielką wagę do idei przyjaznych środowisku i dlatego zaprezentuje swoje pomysły na targach China Sourcing Fair, odbywających się w październiku 2010 r.

„Będziemy cały czas z pełnym zaangażowaniem pracować nad pomysłami, które są przyjazne dla środowiska i oszczędzają energię. Chcemy dawać użytkownikom rozwiązania, które sprawdzają się najlepiej w codziennym życiu" - mówi rzecznik firmy Huntkey.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podczas targów goście będą mieli okazję zapoznać się z pełną gamą produktową, która obejmuje nie tylko podzespoły PC, takie jak zasilacze i obudowy, ale także produkty konsumenckie, m.in. zasilacze do notebooków, ładowarki, listwy zasilające oraz lampy ledowe o różnych funkcjach.

LAMPY LED

Lampy LED to nowa linia produktów, którą firma Huntkey wprowadziła niedawno na rynek. Jak wskazują najnowsze badania specjalistyczne, wprowadzenie oświetlenia ledowego mogłoby zredukować emisję dwutlenku węgla o 50% w ciągu 20 lat, jednocześnie zmniejszając rachunki za elektryczność o 1,8 tryliona dolarów w skali świata. Huntkey zastosował oświetlenie ledowe w lampach wielofunkcyjnych - takich jak model TB 8 o świetle dziennym, a ponadto w żarówkach, lampce punktowej MR16, lampie do czytania, lampach sufitowych, oświetleniu kuchennym, żyrandolach itd. W ich produkcji nie używa się rtęci, a zużycie prądu i emisja CO2 są obniżone od 45% do nawet 80%.

CYFROWE ZASILANIE

Huntkey to jeden z czołowych dostawców rozwiązań zasilających. Firmajako pierwsza na świecie zaprezentuje także zasilacz cyfrowy, co będzie kolejną dużą atrakcją targów. Prezentowany model wykorzystuje bowiem zaawansowane technologie, m.in. podwójne wzmocnienie magnetyczne oraz technologię Double-Mos Forward Circuit. Dodatkowo zasilacz potrafi wyświetlać stan komputera, czerpiąc dane z wbudowanego czujnika cyfrowego. Dzięki temu przekazuje informacje o całkowitym zasilaniu systemu, napięciu wejściowym, prądzie wejściowym, wskaźniku sprawności, łącznym zużyciu energii, a także emisji dwutlenku węgla i innych parametrach. Dane te są przydatne do stworzenia lepszej charakterystyki systemu, co z kolei pozwala znaleźć najlepszy sposób na oszczędność energii.

OBUDOWA HTPC ZE ZDALNYM STEROWANIEM

Na stoisku prezentowana będzie także obudowa M201 (typu HTPC) ze zdalnym sterowaniem. Obudowa współpracuje z wielofunkcyjnym oprogramowaniem do kina domowego, pozwalając na sterowanie przy użyciu pilota na podczerwień. Zwiększa to wygodę i przyczynia się do oszczędności energii.

Podczas targów firma pokaże także listwy zasilające o różnej funkcjonalności, dopasowanej do standardów bezpieczeństwa poszczególnych państw. Nie zabraknie także niewielkich, wielofunkcyjnych zasilaczy do notebooków. Niektóre z nich cechują się sprawnością sięgającą 87%, co przekłada się na niższe rachunki za prąd. Inne modele zasilaczy mają wbudowaną zapalniczkę samochodową i port do ładowania urządzeń USB. Zaprezentowane zostaną także modele wyjątkowo cienkie, pozwalające na ręczną regulację napięcia, tak by dopasować je do wymogów notebooków różnych marek.

Zapraszamy gości do odwiedzenia stoiska firmy Huntkey w hali 8G02, Asia World-Expo, Hong Kong

Bardziej szczegółowe informacje o produktach firmy Huntkey są dostępne na stronie: www.huntkeydiy.com

O Huntkey Enterprise Group

Założona w 1992 roku firma Huntkey Enterprise Group to jeden z pięciu czołowych dostawców rozwiązań zasilających, który specjalizuje się w opracowywaniu, projektowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży zasilaczy. Huntkey oferuje szeroką gamę produktów, w tym zasilacze (1 W-250 kW), systemy zasilające, obudowy komputerowe, uniwersalne zasilacze do notebooków, ładowarki, przetworniki zasilania itd. Fabryki firmy Huntkey w Shenzhen i Heyuan, których łączna powierzchnia przekracza 500 000 metrów kwadratowych, są obecnie największą produkcyjną bazą IT w kontynentalnych Chinach. Huntkey zatrudnia ponad 7000 pracowników i ma oddziały w Hong Kongu, Japonii i Europie. Klienci firmy, m.in. Lenovo i DELL, działają na całym świecie w ponad 30 krajach i regionach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »