Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zbieraj naklejki i poznawaj świat z Misiem Haribo

Zbieraj naklejki i poznawaj świat z Misiem Haribo
Zobacz więcej zdjęć »
Na opakowaniach żelków Haribo pojawiła się seria naklejek Akademii Misia Haribo. Nalepki edukacyjne w połączeniu z ćwiczeniami ze strony internetowej Akademii to nie tylko pomysł na atrakcyjną naukę alfabetu i poznawanie świata przyrody. To również szansa na wygranie jednego z 1000 pluszowych Misiów

Od kwietnia, na opakowaniach żelków Haribo: Złote Misie, Happy Cola, Owoce Tropikalne, Wummis, Dinosaurier i Bärenschule-Misiowe ABC znaleźć można serię 25 naklejek edukacyjnych Akademii Misia Haribo. Na każdej z nich umieszczono rysunki przedstawiające elementy świata przyrody oraz literki odpowiadające ich nazwom. Dzięki nalepkom najmłodsi mogą podczas zabawy poznawać nazwy zwierząt i roślin oraz uczyć się alfabetu. Na stronie www.haribo.com w zakładce Akademii Misia Haribo powstała również seria zagadek i łamigłówek, do rozwiązania których przydatne są naklejki edukacyjne. Ćwiczenia te pomagają rozwijać wyobraźnię i zdolności logicznego myślenia, doskonalić umiejętności liczenia oraz rozpoznawania kolorów, a przy tym doskonale się bawić.

Nowe naklejki edukacyjne Akademii Misia Haribo to jednak nie jedyna niespodzianka dla wielbicieli żelków. Na 1000 szczęśliwców, którzy pomiędzy 27 kwietnia a 21 czerwca 2009 roku prześlą (na adres: Skrytka pocztowa 44, ul. Wolska 56, 01-133 Warszawa) 10 opakowań promocyjnych, czekają pluszowe Misie Haribo z unikalnej serii limitowanej. Aby wziąć udział w zabawie Misie za misie nie trzeba przesyłać opakowania z całą naklejką Akademii. Na paczce wystarczy zostawić otaczający ją obwódkę, a nalepki używać do zabaw edukacyjnych. Co tydzień nagrodzonych zostanie pierwszych 125 zgłoszeń.

Seria edukacyjnych naklejek na opakowaniach żelków Haribo wpisuje się w cele programu społecznego firmy – Akademii Misia Haribo. Poprzez konkursy dla przedszkoli, tworzenie specjalistycznych zeszytów ćwiczeń oraz edukacyjnej strony internetowej, program zachęca dzieci do poznawania świata oraz zdobywania nowych umiejętności podczas ciekawej i atrakcyjnej zabawy.

Miś Haribo zaprasza do wspólnej zabawy z naklejkami Akademii Misia Haribo!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »