Technologie » Komputery

Zbliża się 7 edycja konferencji EMC Forum

Podczas konferencji eksperci EMC, partnerzy firmy i przedstawiciele branży IT zastanowią się nad różnymi aspektami transformacji IT i biznesu. EMC Forum 2012 to rekordowa liczba zarejestrowanych uczestników, sponsorów, prezentacji klienckich oraz partnerów medialnych.

Najważniejsze informacje:

 

·         Tematem tegorocznej konferencji Forum EMC 2012 jest zmiana sposobu postrzegania przyszłości biznesu, IT – oraz - nas samych. Przedstawiciele firmy EMC, klientów i sponsorów zwrócą uwagę
w jaki sposób chmura i wielkie zbiory danych wpływają na przekształcenie zarówno IT, jak i modeli biznesowych.

·         Uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać z szeregu sesji edukacyjnych, warsztatów praktycznych i ekspozycji przygotowanych przez firmę EMC i sponsorów EMC Forum.

·         Konferencja EMC Forum jest realizowana wspólnie z 14 sponsorami. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać 8 prezentacji dotyczących rozwiązań wdrożonych przez polskich klientów EMC. Patronat medialny nad konferencją objęło aż 8 redakcji branżowych.

 

Pełna treść informacji prasowej:

 

Warszawa, 6 listopada 2012 roku, – W dniu 15 listopada 2012 roku w hotelu InterContinental odbędzie się 7 edycja konferencji EMC Forum. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli uzyskać informacje w jaki sposób rozwiązania do obsługi chmury, wirtualizacji i wielkich zbiorów danych mogą wpłynąć na przekształcenia infrastruktury informatycznej i zrewolucjonizować operacje biznesowe.

Dawniej, technologie informacyjne wspomagały efektywność biznesową poprzez wykonywanie mniejszym nakładem pracy zadań, które wymagały wysiłku wielu osób. Dzisiaj, organizacje mogą wejść na jeszcze wyższy poziom technologiczny rozwijając swój biznes i infrastrukturę informatyczną dzięki chmurze obliczeniowej, wielkim zbiorom danych i rozwiązaniom do przechowywania danych, by w ten sposób funkcjonować jeszcze bardziej efektywnie, analitycznie i dynamicznie. Podczas EMC Forum podjęta zostanie dyskusja na temat rosnącego tempa transformacji infrastruktury IT i niezwykłych możliwości jakie daje ona firmom.

Forum EMC to wyjątkowa okazja do spotkania i nawiązania kontaktów ze specjalistami na co dzień zajmującymi się infrastrukturą do zarządzania informacją w firmach, bez względu na wielkości
i branżę w której funkcjonują, oraz ekspertami EMC i firm partnerskich oferujących rozwiązania pomagające zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami w pracy działów IT. W czasie sesji prelegenci przedstawią najnowsze trendy technologiczne, produkty i rozwiązania, oraz przykłady wdrożeń rozwiązań EMC jak i sponsorów konferencji.

Skierowane do osób odpowiedzialnych za infrastrukturę IT w firmach, architektów technicznych, naukowców i osób zarządzających rozwiązaniami do przechowywania danych Forum służy przede wszystkim przekazaniu kluczowych informacji o tym jak firmy mogą wykorzystać wielkie zbiory danych i współpracę poprzez chmurę by osiągnąć wymierne korzyści biznesowe. Partnerzy EMC, wraz z EMC VLab będą oferować szkolenia techniczne prowadzone przez inżynierów EMC.

Rejestracja uczestników Forum odbywa się poprzez stronę internetową: http://emc.im/EMCForumPL12

Wydarzenie w Polsce jest częścią serii EMC Forum, które odbywają się w 33 krajach regionu EMEA, w tym w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Arabii Saudyjskiej, Finlandii, Maroko i Rosji. Podczas konferencji, swoje wystąpienia prowadzą wysokiej klasy prelegenci, a także prezentowane są studia przypadku, przedstawiające najnowsze wdrożenia rozwiązań EMC w firmach. 

W tym roku EMC Forum jest organizowane przy współpracy z rekordową liczbą 14 sponsorów. Do grona sponsorów EMC Forum w tym roku należą: Asseco, Cisco, Integrated Solutions, VMware, Arrow, Brocade, Comtegra, B3System S.A., VCE, Bull, Comp, Iomega, S4E S.A. i Sevenet S.A.

Tegoroczne Forum jest również rekordowe jeśli chodzi o liczbę partnerów medialnych. Patronat medialny nad konferencją EMC Forum objęło 8 redakcji branżowych: Computerworld, CRN, IT Reseller,  Networld, Reseller News  oraz portale Komputerwfirmie.org, IT-PROTECH.pl i Virtual-IT.pl.

Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne.

Cytat:

Adam Wojtkowski, dyrektor generalny firmy EMC w Polsce

„Chmura i wielkie zbiory danych to obecnie dwa najważniejsze trendy technologiczne i biznesowe.  W tegorocznym EMC Forum przedstawimy szereg wskazówek i inspiracji dla firm, które chciałyby przekształcić swój biznes w tym kierunku. Oprócz możliwości skorzystania ze świetniej platformy edukacyjnej, EMC Forum to doskonała okazja do spotkania się z wiodącymi ekspertami w dziedzinie technologii z Polski i całego regionu EMEA.”Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jdunin-keplicz@solskibm.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »