Technologie » Komputery

Zestaw BPH364XL – nie tylko do zdjęć

Odmieniony zestaw atramentów BPH364XL to teraz nie tylko najwyższa jakość wydruku zdjęć i tradycyjnych dokumentów. Tusze Black Pointa z innowacyjnej linii XL dedykowane drukarkom HP serii Photosmart pozwalają oszczędzić nawet do 30% kosztów druku w porównaniu z materiałami producentów sprzętu.

Zestaw BPH364XL jest przeznaczony do bezprzewodowych drukarek atramentowych HP Photosmart. - Jest to linia urządzeń opracowanych z myślą o drukowaniu zdjęć, ale świetnie sprawdza się również w przypadku tradycyjnych kolorowych dokumentów tekstowych – tłumaczy Piotr Drzewiecki, menadżer produktu w Black Point SA.

Atramenty BPH364XL cechują się identyczną wydajnością, jak materiały producenta sprzętu, jednak dzięki atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości, użytkownicy oszczędzają w porównaniu z nimi nawet 30% kosztów. Na jednej stronie koszt wydruku spada średnio o 3-4 grosze. Ponadto w zestawie marki Black Point, oprócz czerni i koloru, znajduje się także wysokiej jakości, szybkoschnący atrament do drukowania zdjęć. Całość można uzupełnić papierem fotograficznym marki Black Point.

 

Parametry BPH364XL potwierdziły międzynarodowe normy ISO. Wydajność kartridży sprawdzono zgodnie z normą ISO/IEC24711:2006. Produkty zostały objęte najszerszym pakietem gwarancyjnym na rynku. Black Point udziela dożywotnej gwarancji na produkt i drukarkę, w której jest używany.

BPH364XL to kolejny zestaw z innowacyjnej linii XL, która łączy wszystkie najważniejsze atuty produktów marki Black Point – opłacalność, wydajność i jakość. Liczy ponad 35 modeli kompatybilnych z najpopularniejszymi na rynku modelami drukarek. Ciągle jest poszerzana o kolejne produkty. Została nagrodzona w konkursie ,,Jakość Roku 2010”.

Zestaw produktów: BPH364XLBK, BPH364XLC, BPH364XLM, BPH364XLY i BPH364PBKXL

Komplatybliność: HP Photosmart; Photosmart Plus; Photosmart Premium; Photosmart e-Station.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »