Dom » Budownictwo

Zgrana paczka, czyli zestaw akumulatorowych elektronarzędzi BLACK+DECKER

Zgrana paczka, czyli zestaw akumulatorowych elektronarzędzi BLACK+DECKER
Zobacz więcej zdjęć »
Co łączy budowę domku na drzewie, renowację pięćdziesięcioletniej peerelowskiej komody oraz podwieszanie sufitu w przedpokoju? Wszystkie te zadania zrealizujesz przy pomocy nowego zestawu bezprzewodowych elektronarzędzi BLACK+DECKER.

Właśnie skończył się czas puzzli, układanek i żmudnych poszukiwań idealnej konfiguracji sprzętu do pracy – przed tobą zestaw elektronarzędzi od wiodącego producenta, dający ci wiele możliwości. Cokolwiek robisz i gdziekolwiek działasz – zestawy elektronarzędzi BLACK+DECKERTM działają razem z tobą. A działają bezprzewodowo i bezkompromisowo. To jak, akumulatory naładowane? Idziemy do roboty!

Elastyczna konfiguracja w sztywnej torbie

Inżynierom BLACK+DECKERTM nie trzeba było wiercić dziury w brzuchu – wyczuli potrzeby użytkowników i stworzyli zestawy bezprzewodowych elektronarzędzi, spełniające wiele wymagań. Lubisz w weekendy odnawiać stare meble? Wybierz zestaw elektronarzędzi BLACK+DECKERTM ze szlifierką Mouse! Planujesz remont i potrzebujesz sprawdzonego sprzętu? Dla ciebie powstał zestaw z wiertarką udarową, wyrzynarką, szlifierką i dwoma bateriami – w sam raz na cięższe prace. I pomyśleć, że to wszystko mieści się w jednej mocnej, sztywnej torbie…

Brak kabli – zdrowie na budowie

Każdy, kto nawet przez krótki czas remontował dom lub majsterkował w garażu czy warsztacie u dziadka wie, jak niebezpieczne mogą być kable od sprzętu leżące na podłodze. Jeśli trzymasz działające elektronarzędzie w dłoni i zrobisz jeden niewłaściwy ruch, możesz potknąć się i wywiercić dziurę nie tam, gdzie trzeba… Na szczęście używając bezprzewodowych elektronarzędzi BLACK+DECKERTM, masz ten problem z głowy, a dzięki bateriom litowo-jonowym możesz długo i swobodnie pracować wszędzie, gdzie chcesz. Szczególnie tam, gdzie nie ma gniazdka zasilania.

Energia z jednego źródła

Niezależnie od zestawu elektronarzędzi BLACK+DECKERTM, który wybierzesz, wszystkie jego elementy – wiertarki i zakrętarki udarowe, szlifierki czy wyrzynarki – korzystają z tego samego akumulatora litowo-jonowego 18 V o mocy 1,5 Ah. Dzięki szybko ładującej się baterii, pasującej do wszystkich elektronarzędzi, możesz wywiercić otwory na kołki rozporowe w karton-gipsie wiertarko-wkrętarką udarową, by za chwilę walczyć z opornymi wkrętami przy pomocy wydajnej zakrętarki – wystarczy jedna chwila, by przełożyć akumulator do drugiego elektronarzędzia. Tylko nie zapomnij naładować go przed pracą!

Nowe zestawy elektronarzędzi BLACK+DECKERTM powstały z myślą o:

·         majsterkowiczach i entuzjastach DIY

·         użytkownikach okazjonalnych chcących mieć wybrany zestaw w pogotowiu

·         wszystkich pracujących w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej

 

Zalety nowych zestawów elektronarzędzi BLACK+DECKERTM – podsumowanie:

·         szeroka gama produktów – możliwość dopasowania zestawu do swoich potrzeb

·         wytrzymała sztywna torba, która „lubi” złe traktowanie i ciężkie warunki pracy

·         mobilność zestawu, który zabierzesz wszędzie

·         brak kabli, co zwiększa bezpieczeństwo twojej pracy

·         wydajne akumulatory litowo-jonowe

·         niższa cena produktów w zestawie

 

W sprzedaży dostępne są następujące zestawy elektronarzędzi BLACK+DECKERTM:

·         BCK21S1S-QW, cena 759 zł

·         BCK22S1S-QW, cena 759 zł

·         BCK23S1S-QW, cena 759 zł

·         BCK31S1S-QW, cena 999 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »