Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Zielona herbata poprawia funkcjonowanie organizmu

Zielona herbata poprawia funkcjonowanie organizmu
Zobacz więcej zdjęć »
Zieleń to piękno, spokój i harmonia - idealne współgranie duszy i ciała. Warto zadbać o dobrą formę i właściwą oczyszczającą dietę, której znakomitym uzupełnieniem jest zielona herbata.

Każdego dnia ciało człowieka narażone jest na działanie szeregu szkodliwych czynników. Zanieczyszczenia środowiska, niezdrowy tryb życia i niewłaściwa dieta powodują, iż w organizmie kumulują się toksyny oraz groźne dla zdrowia wolne rodniki. Zaburzają one jego równowagę i prawidłowe funkcjonowanie. Przyczyniają się między innymi do powstawania rozmaitych chorób, takich jak: nowotwory czy choroby serca.

Odpowiedzią na te zagrożenia jest zielona herbata, która oczyszcza organizm ze szkodliwych utleniaczy. Wspomaga ona również odporność organizmu, która zostaje nadwyrężona w warunkach silnego stresu, czy też braku odpowiedniej dawki snu oraz zwykłego... pośpiechu dnia codziennego.

Zielona herbata stanowi bogate źródło przeciwutleniaczy (AOX), dzięki czemu ich spożywanie dobroczynnie wpływa na organizm. Codziennie ciało człowieka atakowane jest przez wolne rodniki, które powodują groźne w skutkach zmiany w jego funkcjonowaniu. Ich negatywne działanie przyczynia się do powstawania wielu chorób, między innymi nowotworów czy chorób serca. Wolne rodniki przyspieszają również proces starzenia się skóry. Zawarte w zielonej herbacie przeciwutleniacze naturalnie wspomagają organizm w walce ze skutkami szkodliwej działalności wolnych rodników.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poradnik kulturystyczny - ciekawe artykuły
http://poradnikkulturysty.blox.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »