Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zimowe harce z trollami w Atrium Biała

Zimowe harce z trollami w Atrium Biała

Czekasz na kolejne spotkanie z Poppy, Mrukiem i ich sympatyczną ekipą? Odwiedź Atrium Biała w drugi weekend ferii i weź udział w fantastycznej zabawie! W dniach 2 i 3 lutego bohaterowie 3 części Trolli przybędą do białostockiej galerii! Najmłodsi będą mogli spotkać tytułowych bohaterów, przejrzeć się w  interaktywnym lustrze, nagrać filmik w fotobudce 360, odwiedzić Fabrykę Kolorowych Lizaków, zatańczyć zumbę i na dodatek wziąć udział w konkursach z  nagrodami!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Wszystkie dzieci znają trolle, najbardziej rozśpiewanych bohaterów filmowej produkcji wytwórni DreamWorks Animation. Główne postacie, Poppy i Mruk, powracają w trzeciej części filmu pełnej muzyki, tańca i żartów. W  najnowszej ekranizacji, para sympatycznych trolli wyrusza w emocjonującą podróż, aby zjednoczyć braci Mruka będących niegdyś częścią fenomenalnego boysbandu BroZone (Floyd, John Dory, Spruce, Clay). Przed nimi fascynujące i pouczające przygody. A ich niezwykłe, filmowe perypetie stały się głównym wątkiem weekendowego wydarzenia dla dzieci w Atrium Biała.

 

W wyjątkowy, wesoły nastrój uczestników zabawy wprowadzą atrakcje rozlokowane w galerii w kilku strefach. Uwagę dzieci z pewnością przykują wielkie, kolorowe słuchawki nawiązujące do muzycznych akcentów filmu. Na wszystkich gości czekać będzie interaktywne lustro, które podpowie „jakim Trollem dziś jesteś”, strefa zabawek Mattel inspirowanych najnowszym filmem „Trolle 3” i pokazy skręcania balonowych figurek. Wielkich emocji dostarczy również spotkanie oko w oko z ulubionymi trollami– Poppy i Mrukiem.

 

Do dyspozycji będzie także fotobudka 360, w której każdy mały influencer będzie mógł nagrać sobie krótki filmik ruchomą kamerą i zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie z bohaterami filmu na specjalnej fotościance. Weekendowe wydarzenie uatrakcyjni wizyta w Fabryce Kolorowych Lizaków, w której małe łasuchy będą mogły zobaczyć na własne oczy jak z masy cukrowej i barwników powstają kolorowe przysmaki i wziąć udział w warsztatach tworzenia łakoci. Każdy uczestnik zajęć otrzyma słodki upominek. Do dobrej zabawy porwą dzieci także wesołe rytmy i  kroki taneczne, przygotowane przez animatorów ze Szkoły Trollowej Zumby. Wesołe chwile umilą najmłodszym konkursy z nagrodami.

 

„Trolle 3” to niejedyny animowany hit tej zimy. Już od 5 stycznia na dużym ekranie można oglądać nową komedię twórców „Minionków” – „Wyfrunięci”! To barwna opowieść o dzikich kaczkach, które postanawiają wyruszyć ze swojego bezpiecznego i przytulnego jeziorka w wielki świat, gdzie czeka je sporo śmiesznych i nieco strasznych przygód.

 

Z tej okazji w Atrium Biała zorganizowana zostanie Szkoła Latania! Uczestnicy przejdą krótki kurs przygotowawczy (zajęcia gimnastyczne i rozciągające), a następnie obejrzą fragment filmu i zapozują do zdjęcia z ptasimi bohaterami. Patrząc na pamiątkową fotografię nikt nie będzie miał wątpliwości, że był to lot z kaczkami w chmurach!

 

Na spotkanie z trollami Atrium Biała zaprasza w dniach 2 i 3 lutego 2024 r. w godzinach 11.00 – 19.00. Wstęp na imprezę, jak i udział w atrakcjach są bezpłatne. Wydarzenie rozlokowane będzie na parterze galerii w  pobliżu sklepu House.

  Więcej informacji na stronie www.atrium-biala.pl oraz na profilu Fb: https://www.facebook.com/AtriumBialaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »