Rozrywka i wypoczynek » Sport

Zimowe X Games 2010 w Internecie

Zimowe X Games 2010 w Internecie
Zobacz więcej zdjęć »
X Games to impreza sportowa organizowana dla ludzi, którzy nie lubią rutyny, sztampowych, łatwych zjazdów i podziwiania widoków podczas uprawiania sportu. X Games to impreza dla ludzi, którzy cenią sobie prędkość, szalone ewolucje i adrenalinę buzującą w całym ciele!

W tym roku ESPN gwarantuje szaloną zabawę dla wszystkich fanów zawrotnej szybkości na stoku! Europejska edycja Zimowych X Games odbędzie się już w marcu we francuskich Alpach, w resorcie Tignes. 10 – 12 marca 2010 to okres kiedy szalone ewolucje i freestyle zaczynają rządzić w górach! A największą niespodzianką ze wszystkich, jest okazja do obejrzenia transmisji LIVE z tej niezwykłej imprezy w Internecie!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Możliwość taka została zapewniona przez organizatora, którym jest ESPN International. Ogromna popularność X Games, a jednocześnie ograniczony dostęp do transmisji na żywo dla fanów extremalnych sportów zimowych, zmotywowały ESPN do wprowadzenia tej innowacyjnej metody. Transmisję na żywo Europa zawdzięcza głównie kanałowi sportowemu ESPN Classic. Francuskie zawody Zimowych X Games zgromadzą największe gwiazdy sportów zimowych z całego świata. Sportowcy zmierzą się ze sobą w 8 kategoriach: Ski i snowBoard SuperPipe (mężczyźni, kobiety), ski i snowboard Slopestyle (mężczyźni, kobiety) oraz pokazy SnowMobile.

Zimowe X Games w Europie to wielkie przedsięwzięcie również z technicznego punktu widzenia. Prace nad infrastrukturą w Tignes rozpoczęto już w lipcu 2009. Przebiegały one pod czujnym okiem Chrisa Gunnarsona i Franka Wellsa z Snow Park Technologies. Praca nad ogromną SuperPipe i modułami Slopestyle trwała setki godzin, jednak rezultaty są zachwycające! Zimowe X Games SuperPipe ma 220 m długości, 18 m szerokości, od 5 do 6 m wysokości!  W porównaniu ze standardową „rurą”, która ma  120 m długości i 4 m wysokości, rozmiar SuperPipe robi wrażenie! Jedną rzecz wiemy więc na pewno – Europa jest przygotowana do sportowej rywalizacji jakiej jeszcze ten kontynent nie miał okazji oglądać!

Zapraszamy od 10 do 12  marca, na stronę: winterxgameseurope.com !

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »