Firma » Biznes

Zmieniamy się dla Ciebie - Wonderbox w nowej odsłonie.

Zmieniamy się dla Ciebie - Wonderbox w nowej odsłonie.
Zobacz więcej zdjęć »
Podążając za zmieniającą się modą, trendami oraz oczekiwaniami rynku i potrzebami klientów firma Wonderbox z końcem września 2008r. wprowadziła do sprzedaży rozszerzoną ofertę pudełek prezentowych Wonderbox w całkiem nowych layoutach.

Chcąc jak najbardziej zadowolić swoich klientów, ich oczekiwania oraz potrzeby  Wonderbox uatrakcyjnia, a także wzbogaca swoją ofertę.
Wonderbox
Pologne jest pierwszą firmą w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej oferującą tego typu rozwiązania, a także nowatorski produkt będący odpowiedzią na problemy z kupnem wyjątkowego oraz jedynego w swoim rodzaju prezentu. Sam pomysł oraz idea jest nowością na naszym rynku i cieszy się ogromnym powodzeniem, mimo tego, że firma obecna jest w Polsce dopiero od grudnia 2007roku. A że zadowolenie klienta liczy się najbardziej, dlatego z końcem września 2008 roku firma Wonderbox zmieniła layout pudełek prezentowych oraz rozszerzyła ofertę o nowe atrakcje, a także zwiększyła liczbę miast w których można zrealizować  wonderbox.

Do czasu wprowadzenia nowej oferty, klienci mogli wybierać spośród czterech kategorii pudełek prezentowych, jak: ADRENALINA, KOLACJA, URODA oraz MULTIBOX. Obecnie możliwości wyboru jest już znacznie więcej, ponieważ poszczególne kategorie będą oferowały nawet kilka różnych , podkategorii pudełek o różnej wartości. I tak: Wonderbox ADRENALINA został podzielony na trzy pudełka: ADRENALINA, ADRENALINA MAX, EXTREME. Wonderbox URODA, to URODA CLASSIC, URODA PRESTIŻ, URODA PREMIUM. Wonderbox KOLACJA, to STOLICZKU NAKRYJ SIĘ i SMAKI ŚWIATA natomiast Wonderbox MULTIBOX, to CARPE DIEM i DOLCE VITA. Co idzie za takim podziałem? Oczywiście większy wybór atrakcji i większa możliwość dopasowania prezentu do okazji, większa satysfakcja naszych klientów oraz więcej pozytywnych emocji dla obdarowanych.

 

-„To nie jedyne zmiany które wprowadzamy. Kolejnymi są: zwiększenie liczby miast w których można będzie zrealizować pudełka prezentowe Wonderbox. Zmieniamy całkowicie layout samych pudełek. Chcieliśmy aby wyglądem i grafiką nawiązywały do tematyki atrakcji jakie oferują, przyciągały wzrok, były czytelne i zrozumiałe” – mówi Beata Marciniak Product & Communication Manager z  firmy Wonderbox  Pologne.

 

Dodatkową zaletą zwiększenia liczby pudełek prezentowych w poszczególnych kategoriach jest to, że obdarowując osobę wonderboxem, np. ADRENALINA nie wyczerpujemy możliwości. Możemy jeszcze raz powtórzyć prezent z tej samej kategorii, ale już z innymi atrakcjami ponieważ mamy jeszcze dwa inne pudełka w kategorii wonderbox Adrenalina.

 

Pudełka prezentowe Wonderbox w zmienionym layoucie, nowych opakowaniach i rozszerzonej ofercie będzie można zrealizować już nie tylko w Warszawie i okolicach, ale też Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach (regionie Śląska), Mazurach, Szczecinie i innych. Pełną listę miejsc i miast znajdziemy na www.wonderbox.com.pl .

 Wonderbox Pologne jest filią francuskiej firmy Multipass - Wonderbox  (www.wonderbox.fr) Idea Wonderbox powstała z prostej myśli: coraz trudniej jest ofiarować prezent, który sprawiłby naprawdę przyjemność. Wonderbox przyjął to wyzwanie proponując, jako pierwsza firma w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, oryginalne i gotowe rozwiązanie: tematyczne Wonderbox w formie eleganckiego pudełka, zawierającego piękny katalog z zaprezentowanymi atrakcjami i bon podarunkowy wymienialny na jedną z nich. Dostępne kategorie Wonderbox, to: Adrenalina Kolacja,  Uroda, i Multibox.

Wonderbox, jedyny taki prezent! I tysiące okazji, by go podarować!
"Luksus w dzisiejszych czasach, to przeżywać a nie posiadać"

Szczegółowe informacje na: www.wonderbox.com.pl

Kontakt w sprawie PR:

Agnieszka Sadzikowska: a.sadzikowska@asmediadesign.pl

Małgorzata Stankiewicz: m.stankiewicz@asmediadesign.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.stankiewicz@asmediadesign.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »