Dom » Wnętrza

Zmysłowe piękno koloru

Zmysłowe piękno koloru
Zobacz więcej zdjęć »
„Piękne zmysły” – trend kolorystyczny producenta farb Dulux® - to pomysł na odwzorowanie pustynnego krajobrazu w domu.

Tajemniczość krajobrazu pustyni z wielością form i odcieni piaskowych wydm stała się inspiracją trendu kolorystycznego Dulux® „Piękne zmysły”. Aranżacje wnętrz zgodnie z tym trendem zachwycają zestawieniem barw oraz grą świateł wydobytą z półprzezroczystych, zwiewnych materiałów oraz delikatnych rzeźbień i ornamentów.

Paleta trendu Dulux® „Piękne zmysły” łączy w sobie stonowane cieliste róże, które przeplatają się z żywymi brązami. Dopełniają ją zmysłowe pustynne czerwienie, przełamane delikatnymi odcieniami piasku - całość pozwala stworzyć atmosferę harmonii i wyciszenia.

Uzupełnieniem trendu „Piękne zmysły” są meble o wyszukanych kształtach i niekiedy wielowarstwowych powierzchniach, które doskonale podkreślają wzorzyste i lekkie materiały – subtelnie intrygujące zmysły. Płynność form w połączeniu z ciepłymi barwami w wyrafinowany sposób ociepla i ożywia wnętrza. Trend „Piękne zmysły” idealnie nadaje się do sypialni i pomieszczeń, w których chcemy się wyciszyć i odzyskać harmonię.

Geneza powstawania trendów
Co roku firma ICI prezentuje 5 kolekcji kolorystycznych, starannie wyselekcjonowanych przez grupę międzynarodowych ekspertów w dziedzinie koloru, zarówno z firmy ICI, jak i spoza niej. Palety te stanowią odzwierciedlenie najpopularniejszych i najbardziej aktualnych trendów w aranżacji i dekoracji wnętrz. Ich twórcy biorą pod uwagę przemiany zachodzące w kulturze, sztuce, muzyce, architekturze, modzie, ale również w stylu życia ludzi z różnych krajów i kontynentów. Na tej podstawie wybierają najmodniejsze kolekcje kolorystyczne na nowy sezon. Dzięki wymianie doświadczeń i obserwacji z całego świata powstają zestawienia kolorów, które najlepiej odzwierciedlają aktualne potrzeby konsumentów. Wszystkie kolory proponowane w ramach kolekcji są dostępne w Mieszalniku Dulux®.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »