Firma » Bankowość

Znamy piłkarskich mistrzów Getin Noble Bank SA

Znamy piłkarskich mistrzów Getin Noble Bank SA
Zobacz więcej zdjęć »
1 września w Hali Piłkarskiej na warszawskim Bemowie dziesięć drużyn pracowniczych rozegrało turniej finałowy trwającej od maja Ligi Getin Noble Banku. W drugiej edycji firmowych rozgrywek sportowych zagrało w sumie ponad stu bankowców, m.in. z Wrocławia, Warszawy, Gdańska i Katowic.

 Nie potrafię opisać radości, jaka nam towarzyszyła po ostatnim gwizdku sędziego! – mówi Maciej Wadas z Call Center Outbound, kapitan drużyny Obrońcy tytułu! ze stolicy. Jego zespół zwyciężył Ligę GNB drugi rok z rzędu i, jak zdradził Maciej, to zwycięstwo sprawia, że jego piłkarze na poważnie myślą, aby reprezentować Getin Noble Bank w lidze branżowej. Zapytany o przepis na sportowy sukces, wymienia jednym tchem: – Wiara we własne umiejętności i... odrobina szczęścia.

 
Po sześciu godzinach futbolowej batalii, nagrodę główną, czyli Puchar GNB, wręczył zwycięzcom, Członek Zarządu banku, Maciej Szczechura.

 
Przez cały czas trwania Ligi, pracownicy dawali Organizatorom na bieżąco informację zwrotną co do formy i zasad rozgrywek. – Wykorzystamy wszystkie te uwagi do ulepszenia rozgrywek sportowych, jakie planujemy na przyszły rok – mówi Katarzyna Kubat-Eijeriks, koordynator Ligi. – Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie pracowników, to, że chcą się ze sobą spotykać, mierzyć umiejętnościami, poznawać i integrować poprzez sport. W kolejnym roku chcemy zaproponować naszej kadrze formę sportowej zabawy, która jeszcze lepiej będzie aktywizować jeszcze większą liczbę osób – dodaje.   

Współorganizatorem Ligi był Playarena.pl, internetowy serwis społecznościowy, za pośrednictwem którego zawodnicy umawiali się na mecze. Playarena to innowacyjna platforma internetowa, dzięki której w całej Polsce organizowane są rozgrywki futbolowe amatorów, prowadzone w formie lig miejskich – każde miasto może mieć własną ligę. Po zakończeniu sezonu, najlepsze drużyny w swoich miastach walczą o tytuł Mistrza Polski. Aktualnie Playarena obecna jest w ponad 70 miastach, w jej rozgrywkach bierze udział już blisko 96 000 zawodników. Każdego tygodnia rozgrywanych jest ponad 500 spotkań.


Turniej finałowy wsparła organizacyjnie warszawska agencja eventowa El Padre!, kolejny rok z rzędu dbając o dobrą zabawę i bezpieczeństwo uczestników.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »