Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

ZNANY PRZYRODNIK W EMPIKU W BONARCE

ZNANY PRZYRODNIK W EMPIKU W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
W związku z wydaniem książki „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach” Marcin Kostrzyński spotka się ze swoimi fanami 17 stycznia o godz. 18:00 w Empiku w Bonarce. Będzie to idealna okazja, żeby zapytać przyrodnika o największe tajemnice lasu i jego mieszkańców.

Marcin Kostrzyński to wielki entuzjasta i popularyzator polskiej przyrody. Przez wiele lat dzielił się swoją miłością do natury z widzami Telewizji Polskiej m.in. jako prowadzący cyklu filmów dokumentalnych „Dzika Polska". Obecnie przeniósł swoją działalność do Internetu, gdzie publikowane przez niego nagrania cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Do jakiej zabawy małym wilczkom potrzebny był kabel od kamery? Czym posmarować aparat, aby zrobić idealne zdjęcie uroczej lisiej rodzinie? Ile pokoleń trzeba, żeby pozyskać zaufanie jeleni? Książka Marcina Kostrzyńskiego „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach" to nie tylko zabawne i wzruszające historie, ale także przykład wielkiej miłości do polskiej przyrody i przejmujący apel o zachowanie naszego wspólnego dziedzictwa. Tak pięknie o polskich zwierzętach nie pisał jeszcze nikt.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »