Technologie » Komputery

Zobacz – projektor w technologii LED – Vivitek HD9080FD

Zobacz – projektor w technologii LED – Vivitek HD9080FD
Zobacz więcej zdjęć »
Do 14 grudnia we Wrocławiu trwają specjalne pokazy możliwości pierwszego na świecie projektora do kina domowego w technologii LED - Vivitek HD9080FD. To gratka dla entuzjastów projektorów, architektów i wielbicieli nowych technologii w zakresie audio-video.

Zapowiadające przełom w projektorach urządzenie generuje obraz o jasności 800 ANSi Lumenów i gwarantuje rewelacyjny kontrast 100 000:1. Obraz, który wyświetla Vivitek HD9080FD dysponuje większym spektrum barw od projektorów z tradycyjnymi lampami, obraz ma żywe, nasycone kolory i głęboką, zróżnicowaną czerń.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nie ma tu też mowy - w odróżnieniu od tradycyjnych projektorów DLP - o tzw. „efekcie tęczy" w wyświetlanym obrazie.  Ogromną zaletą technologii LED jest wyjątkowa trwałość - 20 tys. godzin i stały poziom jasności - w przeciwieństwie do lamp tradycyjnych, których jasność w miarę upływu czasu spada. Diody starczą praktycznie na cały żywot projektora i nie trzeba ich będzie wymieniać.

Pokazy trwają w siedzibie firmy Cinematic we Wrocławiu do 14 grudnia 2009 r. Bliższe informacje http://www.cinematic.pl/news/kino-vivitek.html oraz www.vivitek.pl 

Prezentacje będą się odbywać z wykorzystaniem  ekranu firmy Stewart Filmscreen o przekątnej 110 cali. Za oprawę muzyczną odpowiada amplituner Arcam AVR600 współpracujący z systemem Buttkicker przenoszącym efekty specjalne bezpośrednio na fotel widza. CINEMATIC ul. Piotra Ignuta 89, WrocławTel. 0-71 351 91 97e-mail biuro@cinematic.pl    

 
ViDiS sp. z o.o., to wyspecjalizowany dystrybutor sprzętu prezentacyjnego, reprezentujący w Polsce następujące, światowe marki : SANYO (projektory, monitory), QOMO (tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów), AVTEK (ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), VIVITEK (projektory, monitory), LUMENS (wizualizery), VISION (systemy instalacyjne TechConnect), ANOTO penPresenter, PLUS (elektroniczne tablice kopiujące), DELTA Electronics (systemy Digital Signage, w tym ściany LED), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek).

ViDiS www.vidis.pl

 

 Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »