Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

„Zostań Milionerem PAYBACK” – loteria dla klientów saloników Kolportera

W salonikach prasowych Kolportera rozpoczęła się loteria promocyjna pt. „Zostań Milionerem PAYBACK”. Główną nagrodą jest milion punktów, jakie można uzyskać na koncie Programu Bonusowego PAYBACK. Loteria zakończy się 31 stycznia 2012 r.

W loterii mogą uczestniczyć klienci posiadający zarejestrowaną kartę PAYBACK.  –  Każdy punkt uzyskany za zakupy w salonikach Kolportera jest traktowany jako jeden los, który potem weźmie udział w losowaniu nagród – mówi Piotr Lech, menadżer ds. promocji w Kolporterze. – Czyli im więcej punktów zdobytych na koncie w czasie trwania loterii, tym większa szansa na wygraną.       

Losowanie głównej nagrody loterii – miliona punktów PAYBACK, odbędzie się 9 lutego 2012 r. Punkty można będzie wymienić na nagrody, dostępne na stronie www.payback.pl. Według aktualnego wykazu jeden milion punktów to w przybliżeniu równowartość 6 lekkich rowerów górskich Corratec X-Vert Motion lub 25 aparatów fotograficznych Panasonic DMC-S1, lub 47 kamer cyfrowych Aiptek Pocket DV T230.  

Oprócz nagrody głównej w loterii przewidziano też nagrody dodatkowe: trzy nagrody po 100 000 punktów, dwanaście nagród po 10 000 punktów oraz trzy vouchery na wycieczki zagraniczne.   

Wykaz saloników prasowych i salonów Top-Press, w których można zdobywać punkty w loterii „Zostań Milionerem PAYBACK”, znajduje się na stronie internetowej www.milion.kolporter.com.pl . Tam też można poznać szczegółowe informacje na temat loterii.

Biuro Prasowe KolporteraRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kolporter
http://www.kolporter.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »