Firma » Reklama

Zwiększ swoje przychody - pokierujemy Twoim e-Biznesem!

Zajmujemy się tworzeniem stron i sklepów internetowych, a także ich zarządzaniem i reklamą. Nad serwisami czuwa wykwalifikowany zespół gwarantujący wysoka jakość obsługi. Robimy e-biznes od A do Z, sprawdź.

 


Outsourcing -opieka informatycza i serwis komputerowy

Zewnętrzne zarządzanie kompleksem informatycznym w firmie, pozwoli Ci na redukcję kosztów i wzrost jakości obsługi. Korzystając z dyspozycji grupy outsourcingowej jesteś zdolny wypracować więcej, mniejszym kosztem dlatego że nie potrzebujesz zatrudniać na stały etat podwładnych, którzy będą użyteczni tylko w czasie usterki. ESO Media rozwiąże Twoje codzienne zagadnienia w zakresie informatycznym, czuwając nad poprawnym działaniem komputerów i sieci w firmie, diagnozując i reagując na pojawiające się trudności – zwłaszcza awarie komputerów i laptopów. Zapewnimy Ci najwyższy zakres obsługi przez kompetentnych pracowników serwisu komputerowego – naprawy komputerów, laptopów, tabletów, konfiguracja urządzeń, aktualizacja oprogramowania i rozbudowa sprzętu. Swoją ofertę kierujemy do małych i średnich firm na terenie Tychów, Oświęcimia, Chrzanowa, Wadowic i okolic. ESO Media to nie tylko outsourcing, szkolenia informatyczne i serwis, ale także grono innych rozwiązań dla Twojego biznesu.

 Tworzenie i zarządzanie stronami i sklepami internetowymi

Zreorganizuj swoją starą... stronę internetową, poczuj nowe, lepsze oblicze i przyciągnij do swoich usług nowych odbiorców. ESO Media wykreuje dla Ciebie stronę, sklep lub inny serwis internetowy, który wyróżni Twoje usługi spośród konkurentów. Współdziałamy z młodymi uzdolnionymi grafikami, użytkujemy nowe, a zarazem sprawdzone technologie przy budowaniu stron i sklepów. Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie, stwórzmy razem dochodowy e-biznes. Administrujemy serwisami i sklepami www, tworzymy akcje reklamowe i marketingowe, wprowadzamy produkty do sklepów, a także dbamy o Social Media. Wypróbuj z nami inteligentny mailing do Twoich odbiorców, dzięki usłudze e-marketingowej.

Pozycjonowanie stron internetowych, Analiza SEO i Optymalizacja

Wysoka pozycja w Google? Teraz to możliwe, włączamy nowe zestawy w super cenie dla wszystkich. Pozycjonowanie z nami jest proste, wysyłasz nam na czym Ci zależy, krótka notatka o działalności i słowa kluczowe, a my zajmiemy się resztą. ESO Media zapewni Ci również gruntowne Analizy SEO, które pomogą w zrozumieniu problemów i słabych miejsc, a także profesjonalną optymalizację stron i sklepów internetowych. W ramach optymalizacji, dokładnie poprawimy i udoskonalimy Twój serwis aby był bardziej przyjazny użytkownikom, a tym samym wzrosła jego moc w wynikach wyszukiwania. Wykorzystaj nasze doświadczenie i kompetentny zespół pozycjonerów, znajdziesz nas w miastach – Katowice, Kraków, Tychy, Wadowice, Oświęcim, Chrzanów, Libiąż, a usługi świadczymy dla firm, instytucji i osób prywatnych w całej Polsce i za granicą. Powiększ swoje przychody i osiągnij wysoką lokatę w wyszukiwarce Google.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ESO Media - strony i sklepy internetowe, outsourcing IT, pozycjonowanie
http://www.esomedia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »