Technologie » AGD - RTV

19 stycznia otwarcie Media Expert w Łasku

19 stycznia otwarcie Media Expert w Łasku
Zobacz więcej zdjęć »
Już w czwartek, 19 stycznia, otwarty zostanie nowy Media Expert w Łasku. Elektromarket zlokalizowany jest przy ulicy Warszawskiej i razem z marketem Kaufland tworzy przyjazny klientom kompleks handlowy.

 Na powierzchni 1 000 mkw mieszkańcy Łasku i okolic znajdą szeroką gamę ponad 20 tys. produktów RTV-AGD, dostępnych w bardzo przystępnych cenach.

Od 19 stycznia br. mieszkańcy Łasku i okolic będą mogli zrealizować wszystkie swoje plany zakupowe związane z asortymentem RTV, AGD i Multimedia w nowym elektromarkecie Media Expert, zlokalizowanym w kompleksie handlowym przy ulicy Warszawskiej 49. Elektromarket będzie oferował szeroki wachlarz produktów, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie – począwszy od wyposażenia domu lub biura, na artykułach sportowo – rekreacyjnych kończąc. Nowy Media Expert to nie tylko sprzęt RTV, małe i duże AGD, ale także najnowsze technologie – laptopy, tablety, telefony komórkowe. Na klientów czekać będzie sprzęt najwyższej klasy, w dniach otwarcia, tj. 19-20 stycznia, dostępny w niezwykle atrakcyjnej ofercie cenowej.

W dniu otwarcia mieszkańcy Łasku mogą liczyć na znacznie więcej atrakcji. Po mieście jeździć będzie w tym dniu dwupiętrowy autobus angielski, dowożący do elektromarketu wszystkich chętnych. Zakup niektórych produktów honorowany będzie dodatkowymi kartami prezentowymi, a każdy paragon będzie ponadto upoważniał do losowania kodu sejfowego, w którym ukryte zostaną kolejne nagrody. Klienci będą mieli także możliwość wzięcia udziału w przygotowanym specjalnie na tę okazję „kole fortuny”, w którym zdobyć będzie można atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jak wskazują dotychczasowe doświadczenia, otwarcie nowego elektromarketu to wyjątkowe wydarzenie handlowe w mieście. Mieszkańcy liczyć mogą nie tylko na specjalne oferty produktowe i cenowe, ale także liczne atrakcje.

Operatorem nowego Media Expert w Łasku jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku – Domex Sp. z o. o. Zarządza ona 76 elektromarketami Media Expert.Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert stawia głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działa 257 elektromarketów.


Media Expert
więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »