Gospodarka » Maszyny

197 sposobów na szycie z nową maszyną JUKI!

Moda na samodzielne szycie na dobre zagościła w naszych domach. Najnowszy model komputerowej maszyny do szycia w domu − JUKI HZL-HD197 − wyposażono aż w 197 wzorów ściegów, które zapewnią oryginalne efekty.

Nowa komputerowa maszyna, opracowana przez japońską markę JUKI, jest odpowiedzią na potrzeby osób zajmujących się krawiectwem zawodowo, ale i wszystkich tych, którzy pokochali samodzielne szycie w domu. Urządzenie wyposażono w niemal dwieście różnych ściegów, w tym dwa rodzaje czcionek, a także dwa nowe typy ściegu wstecznego: rygiel klasyczny i punktowy. Maszyna posiada funkcje wyszywania, a także zapamiętywania dowolnej kombinacji liter i wzorów oraz szycia lustrzanym odbiciem ściegu. Czytelny wyświetlacz LCD umożliwia łatwe rozpoznanie ustawień maszyny, a prosty w obsłudze interfejs ułatwia i przyspiesza pracę − dziesięć najpopularniejszych ściegów można wybierać za pomocą jednego przycisku.

Kolejnym usprawnieniem jest opcja automatycznego nawlekacza igły czy efektownego obszywania dziurek na guziki na 7 różnych sposobów. Aby maksymalnie ułatwić pracę z maszyną JUKI HZL-HD197 na płytce ściegowej umieszono pomocnicze linie i podziałkę. Dzięki regulacji docisku stopki maszyna sprawdza się w szyciu zarówno cienkich, delikatnych tkanin, jak i grubych, mięsistych materiałów. Możliwość szycia podwójną igłą i wyłączane ząbki transportujące materiał, ułatwią pracę przy pikowaniu lub naszywaniu aplikacji.

Model został wyposażony w przycisk strat/stop umożliwiający szycie bez konieczności używania regulatora prędkości, co dotychczas było opcją występującą jedynie w wyższych modelach serii F japońskiego producenta. Pole pracy jest doskonale widoczne dzięki oświetleniu lampką LED – energooszczędną i przyjazną dla wzorku. Cichą pracę zapewnia stabilna, trwała konstrukcja i zastosowanie wewnątrz metalowych podzespołów najwyższej jakości.

JUKI HZL-HD197 to najbardziej zaawansowany model z nowej serii wprowadzonej przez JUKI, która swoim nowoczesnym designem wpisuje się w aktualne trendy. W serii dostępne są także maszyny z mniejszą ilością ściegów: JUKI HZL-HD80 i JUKI HZL-HD40.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »