Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

4. urodziny VIVO! Stalowa Wola już w najbliższą sobotę!

4. urodziny VIVO! Stalowa Wola już w najbliższą sobotę!
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę, 5 października, VIVO! Stalowa Wola będzie świętować swoje 4. urodziny. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów szereg interesujących aktywności i wydarzeń m.in.: modowe spotkanie z Maffashion, jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce.

Wielkimi krokami zbliżają się 4. urodziny VIVO! Stalowa Wola, a centrum handlowe już teraz zaprasza na dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. W urodzinową sobotę, 5 października, odbędzie się tu wyjątkowe spotkanie z ikoną mody – Maffashion. Popularna blogerka opowie o najnowszych trendach w modzie, a także jak umiejętnie łączyć różne style. Maffashion wybierze się również na tzw. „Style Hunting”, podczas którego „wyłowi” najbardziej stylowe osoby przechadzające się na terenie obiektu. Wyróżnieni klienci zostaną zaproszeni na scenę i nagrodzeni kartami podarunkowymi. W bogatym programie, dla wszystkich miłośników dobrego stylu, przewidziano również metamorfozy z cenionym stylistą Adamem Chowańskim, którego wspierać będzie makijażystka Paula Puto. Ponadto w ramach finału kampanii „Stylowa Stalowa” zostaną wyłonieni ambasadorzy centrum handlowego. Organizatorzy czekają na zgłoszenia wszystkich kandydatów do 4 października. 5 października w VIVO! odbędzie się również akcja „Stylowo Szałowo”, czyli shopping w 5 minut. Polega ona na stworzeniu stylizacji za określoną kwotę w czasie wspomnianych 5 minut. Z myślą o wielbicielach sportu i aktywności fizycznej zaplanowane zostały zawody sportowe w duathlonie, które odbędą się w ramach akcji charytatywnej „Stalowi Wolą Pomagać”. Zawody zostały zorganizowane na rzecz 2-letniej Milenki, która urodziła się z wadą prawej nóżki i tylko dzięki skomplikowanej operacji w Stanach Zjednoczonych będzie miała szansę na normalne funkcjonowanie. Na urodzinowych gości czekać będzie również obowiązkowy element każdych urodziny – pyszny tort, a całość wydarzenia zwieńczy widowiskowy pokaz laserowy.                     

- 4. urodziny VIVO! Stalowa Wola są idealną okazją do wspólnego świętowania z naszymi klientami. W tym szczególnym dniu przygotowaliśmy szereg interesujących atrakcji, z których z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Liczę na to, że tak dobrane urozmaicenia sprawią, że stalowowolanie jeszcze długą będą pamiętać naszą urodzinową imprezę    - mówi Wojciech Krzyżak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola.  

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »