Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

4Flex SPORT KOLAGEN + L-Karnityna

4Flex SPORT KOLAGEN + L-Karnityna
Zobacz więcej zdjęć »
Dzięki wyjątkowemu połączeniu łatwo przyswajalnego kolagenu FORTIGEL® i L-karnityny, 4Flex SPORT działa na aparat ruchu z podwójną siłą - regeneruje chrząstkę stawową i wzmacnia mięśnie.

Bioaktywne peptydy kolagenowe FORTIGEL® aktywnie odbudowują tkankę chrzęstną, dzięki czemu stawy stają się bardziej elastyczne i wzmocnione.

L-karnityna wspomaga pracę i siłę mięśni szkieletowych, zwiększa ich wydajność, redukuje obciążenia stawów, a tym samym prowadzi do ogólnej poprawy kondycji całego układu kostno-stawowego.

4Flex SPORT to idealne rozwiązanie dla osób uprawiających sport wyczynowo i rekreacyjnie, szczególnie narciarstwo, snowboard, piłka nożna, koszykówka, tenis, jogging i jazda na rowerze.

NOWOŚĆ! 4Flex SPORT KOLAGEN + L-Karnityna- zwiększa wydolność organizmu- wzmacnia stawy i mięśnie- wspomaga regenerację po treningu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adamska Emilia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »