Gospodarka » Żywność

aquaSlim SPORT - Orzeźwiający smak granatów!

Zgrabna sylwetka znalazła się zapewne na niejednej liście noworocznych postanowień. Okazuje się, że Polacy coraz bardziej świadomie podchodzą do kwestii zdrowia i urody.

aquaSlim SPORT to preparat w formie skoncentrowanego płynu stworzony z myślą o tych, którzy pragną dać z siebie jeszcze więcej podczas wysiłku fizycznego oraz zdrowo i  skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów.

Zawarta w aquaSlim SPORT L-karnityna bierze udział w przemianie tłuszczów w energię. Osobom aktywnym fizycznie poleca się większe spożycie L-karnityny. L-glutamina bierze udział w syntezie wielu aminokwasów oraz odgrywa kluczową rolę w złożonych procesach metabolicznych, istotnych dla utrzymania właściwej wydolności fizycznej organizmu. Chrom jest potrzebny do właściwego działania insuliny oraz utrzymania właściwego poziomu cukru we krwi. Dlatego stosuje się go w celu pohamowania apetytu i chęci podjadania między posiłkami. aquaSlim SPORT to doskonałe wsparcie dla osób aktywnych fizycznie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Best Image PR
http://bestimage.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »