Gospodarka » Żywność

Slim coffee® Diabetic Zadbaj o sylwetkę i właściwy poziom cukru!

Od niepamiętnych czasów kawa stanowi jeden z najbardziej znanych i cenionych napojów na świecie, a swoją niesłabnącą popularność niezmiennie zawdzięcza charakterystycznemu aromatowi oraz właściwościom pobudzającym.

Slim coffee® Diabetic o kuszącym aromacie cynamonu to połączenie starannie dobranych składników aktywnych, które korzystnie wpływają na naturalne mechanizmy regulacji poziomu cukru we krwi oraz ułatwiają utrzymanie właściwej masy ciała.

Receptura tego wyjątkowego napoju opiera się na cykorii, naturalnym źródle błonnika pokarmowego, szczególnie rekomendowanego w diecie diabetyków. Wpływa ona bowiem korzystnie na poziomu cukru we krwi i pomaga pozbyć się niestrawionych resztek pokarmu zalegającego w przewodzie pokarmowym. Delikatną słodycz Slim coffee® Diabetic zawdzięcza nowemu rozwiązaniu w diecie cukrzyków - PalatynozieTM. Jest to bezpieczny węglowodan uzyskany z naturalnego źródła, sacharozy.

W odróżnieniu od zwykłego cukru, PalatynozaTM ulega trawieniu znacznie wolniej, a więc nie powoduje szybkiego wzrostu poziomu glukozy. Naturalne ekstrakty z morwy białej i kory cynamonowca wspierają organizm w stabilizacji właściwego poziomu cukru we krwi. Ponadto korzystnie wpływają na ograniczenie wchłaniania cukrów w przewodzie pokarmowym oraz obniżenie poziomu złego cholesterolu. Ponieważ w diecie cukrzycowej nie zaleca się picia napojów z kofeiną, m.in. kawy, do Slim coffee® Diabetic dodano energetyzujący ekstrakt z żeń-szenia. Gorąca, cynamonowa Slim coffee® Diabetic pobudzi nawet największych entuzjastów zimowego snu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Best Image PR
http://bestimage.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »