Motoryzacja » Samochody

ADVAN NEOVA AD08R – najszybsza opona świata z nową mieszanką

ADVAN NEOVA AD08R – najszybsza opona świata z nową mieszanką
Zobacz więcej zdjęć »
YOKOHAMA, japoński producent opon premium, wprowadza na rynek udoskonalaną wersję opony okrzykniętej najszybszą na świecie. W nowym modelu − ADVAN NEOVA AD08R – zastosowano ulepszoną mieszkankę gumy, wzbogaconą o drobną krzemionkę i większą ilość węgla.
. Zapewnia to doskonałą przyczepność oraz jeszcze lepszą kontrolę prowadzenia pojazdu i wchodzenia w zakręty przy bardzo dużej prędkości.
ADVAN Neova AD08 YOKOHAMY to model przeznaczony do samochodów sportowych i wyścigowych o dużej mocy. Z myślą o najbardziej wymagających kierowcach YOKOHAMA stworzyła jej nową wersję, udoskonalając skład mieszanki gumy. Litera „R" w nazwie nowego modelu oznacza zastosowanie w produkcji innowacyjnej mieszanki Micro Silica 2R - zawierającej drobną krzemionkę i większą ilość węgla. W produkcji wykorzystano również dobre doświadczenia YOKOHAMY związane z zawarciem w mieszance olejku pomarańczowego - gwarantującego doskonałą przyczepność, nawet przy ekstremalnie szybkiej jeździe. Zastosowane rozwiązania umożliwiają doskonałą kontrolę nad pojazdem oraz wchodzenie w zakręty przy bardzo wysokich prędkościach. Udoskonalona wersja gwarantuje krótszą drogę hamowania - o 3 % na suchej i o 5% na mokrej nawierzchni.
ADVAN Neova AD08R zapewnia doskonałe osiągi zarówno podczas profesjonalnego wykorzystania na torze wyścigowym, jak i jazdy ulicznej. Nowy skład mieszanki zwiększa również odporność na zmiany temperatury. Technologia YOKOHAMY gwarantuje wysokie osiągi opony podczas jazdy w niskich temperaturach, a także na mocno rozgrzanym torze wyścigowym. Konstrukcja bieżnika ADVAN Neova AD08R pozostała niezmieniona. W nowej wersji zastosowano sprawdzoną technologię groove-in-groove - gdzie małe nacięcia w rowkach opony pomagają równomiernie rozłożyć obciążenia wynikające z naprężeń. Model posiada także stalowe wzmocnienia boczne - pomagające ograniczyć ugięcia opony podczas szybkiego wchodzenia w zakręt, zapewniając tym samym doskonałą kontrolę nad pojazdem.
ADVAN Neova AD08R dostępna jest w rozmiarach od 185/55R15 do 305/30R19.

Informacje o ITR S.A.:
Firma ITR Spółka Akcyjna Oddział w Polsce utworzona została w 2004 roku. Firma jest wyłącznym reprezentantem interesów Yokohama Rubber Co. w krajach Europy Środkowo-Wschodniej takich, jak: Polska, Czechy, Rumunia, Mołdawia, Ukraina, Białoruś, Obwód Kaliningradzki. Główne założenia firmy to wzmocnienie rozpoznawalności marki Yokohama, budowa efektywnej sieci dystrybucji oraz zwiększenie sprzedaży opon YOKOHAMA na tych rynkach. Mając na celu stworzenie stabilnej i trwałej sieci sprzedaży, ITR S.A. rozwija współpracę z silnymi dealerami, doceniającymi zalety opon marki Yokohama i posiadającymi potencjał w sprzedaży opon klasy premium.
Siedziba firmy ITR Spółka Akcyjna Oddział w Polsce mieści się w Warszawie a magazyn w podwarszawskim Błoniu. ITR Spółka Akcyjna Oddział w Polsce należy do grupy ITOCHU jednej z wiodących firm handlowych na świecie posiadającej 150 oddziałów w 74 krajach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »