Firma » Reklama

Agencja Estoria odpowiada za obsługę prasową De’Longhi Polska

Prawie rok temu do grona naszych klientów - Agencji Marketingowej Estoria - dołączyła firma De’Longhi. Kompleksowa obsługa prasowa takich marek jak Kenwood oraz De’Longhi w prasie internetowej oraz tradycyjnej to dla Estorii sama przyjemność.

Naszą misją jest informowanie o nowościach produktowych oraz o rozwoju firmy, który jak wierzymy jest częściowo zasługą naszych działań PRowych i konkursowych.

Nieustannie pracujemy nad stronami internetowymi: www.delonghi.pl oraz www.kenwood.pl. Nasze know how z zakresu Web design pozwala nam na kompleksowe działania w budowaniu pozytywnego i zgodnego z polityką firmy wizerunku obu marek, nad czym ciągle z sukcesami pracujemy.

Do innych znamienitych klientów Agencji Estoria należy sieć sklepów Leroy Merlin, z którym owocnie pracujemy w zakresie tworzenia projektów graficznych. Wiemy jak ważne są dobre relacje z klientami! Nasz talent w tym zakresie doceniła sieć serwisów oponiarskich Driver Polska i dlatego dbamy również o to, aby ich klienci serwisowi zarówno korporacyjni jak i flotowi czuli, że są dla nich ważni. Inni klienci naszej Agencji: Pirelli Polska, Daimler Fleet Management, Sieć Przedszkoli Niepublicznych – Akademia Uśmiechu. Każda firma z którą współpracujemy jest dla nas tak samo ważna, gdyż pozwala nam na świeże spojrzenie i motywuje do ciągłego rozwoju umiejętności i kompetencji. Każdego dnia dzięki naszym klientom odkrywamy w sobie nowe pokłady kreatywności za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Od pewnego czasu rozpoczęliśmy również działalność z zakresu Social Media. Społeczności internetowe zrzeszają się, aby pozostawać w stałym kontakcie. Wymiana informacji, ale przede wszystkim poszerzanie świadomości ludzi – interakcje, ciągła aktywność z naszej strony, ponad wszystko kształtuje świadomość internautów w zakresie marek, które zostały powierzone pod nasza opiekę. Do działań skierowanych do społeczności internetowych zachęcamy obecnie wszystkich swoich klientów.

Agencja Marketingowa Estoria.pl

ul. Pelplińska 21

01-683 Warszawa

tel.+48 22 8392129 

www.estoria.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Marketingowa Estoria.pl
http://estoria.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »