Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

agoda.com na konferencji Low Cost Airlines World Asia Pacific

agoda.com na konferencji Low Cost Airlines World Asia Pacific
Zobacz więcej zdjęć »
SINGAPUR (25 stycznia 2012) – agoda.com, globalny serwis oferujący rezerwacje hoteli na świecie, część notowanej na Nasdaq Priceline Group (Nasdaq: PCLN) poinformował dziś o swoim uczestnictwie w zbliżającej się konferencji organizowanej przez Terrapinn.

Odbywająca się 8-10 lutego 2012 konferencja stanowi ważne wydarzenie branżowe, w którym udział wezmą eksperci sektora tanich linii lotniczych wraz z głównymi graczami z pokrewnych branż, takich jak e-travel, produkcja samolotów, konsulting turystyczny, hotelarstwo i e-commerce.  

W trakcie trzydniowej konferencji wygłoszone zostaną referaty na najważniejsze tematy, a także przebiegać będą warsztaty i panele poświęcone zagadnieniom linii lotniczych i lotnisk, nowych technologii, mediów społecznościowych, marketingu i sprzedaży, rozwiązań webowych, trendów konsumenckich i wielu innym. 

Chief Commercial Officer w agoda.com, Bryan Lewis w swoim wystąpieniu zatytułowanym „'Powering the Growth of Asia's Travel Industry" w ramach otwierającego konerencję panelu podzieli się doświadczeniem ekspansji w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Senior Commercial Director Ernst Hemmer w swoin referacie poświęconym możliwościom optymalizacji strategii OTA przez przewoźników podkreśli natomiast znaczenie współpracy pomiędzy portalami rezerwacyjnymi (online travel agents - OTA) a niskobudźetowymi operatorami lotniczymi.

Ubiegłoroczna konferencja zebrała ponad 400 przedstawicieli branży, reprezentujących 160 firm w 27 krajach. Tegoroczna edycja obiecuje uczestnikom bezpośredni wgląd w strategie rozwoju LCC oraz niezliczone możliwości zawarcia partnerstw biznesowych i networkingu.

Konferencja Low Cost Airlines World Asia Pacific odbywa się w kompleksie hotelowym Marina Bay Sands w Singapurze. Więcej informacje oraz zakup biletów pod adresem  www.terrapinn.com/2012/low-cost-airlines/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agoda.pl - rezerwacje hoteli online
http://www.agoda.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »