Firma » Praca

Alexander Trautmann objął kierownictwo nad DKV Euro Service

1 kwietnia pełne kierownictwo nad firmą DKV Euro Service objął wieloletni członek zarządu, Alexander Trautmann.

DKV Euro Service to wiodący w Europie operator karty paliwowej dla transportu profesjonalnego. Dotychczas na czele przedsiębiorstwa stały dwie osoby odpowiedzialne za różne obszary działania. Ujednolicenie kierownictwa ma na celu zwiększenie efektywności i przejrzystości zarządzania firmą, a tym samym szybsze reagowanie na potrzeby rynku transportowego i flotowego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Alexander Trautmann pracował na stanowiskach dyrektorskich w DKV od 2003 r. Teraz pokieruje kluczowymi działami przedsiębiorstwa, w tym sprzedażą. „Nowe trendy w zarządzaniu skutkują coraz silniejszymi powiązaniami pomiędzy różnymi obszarami. Wierzę, że jedna osoba u steru firmy zwiększy jej elastyczność i skuteczność działania." - mówi Trautmann.

Wyrazem dążenia do zwiększenia standardów obsługi w DKV było stworzenie przez Trautmanna w 2009 r. nowej gałęzi działalności firmy - outsourcingu. W przyszłości DKV będzie również zajmować się obrachunkiem i zarządzaniem kartami paliwowymi innych emitentów.

O firmie

DKV Euro Service to międzynarodowy operator kart paliwowo-serwisowych DKV Card. Firma istnieje od 1934 r. i jest największą na drogach Europy organizacją usługową. W Polsce współpracuje z siecią 3000 stacji paliw różnych marek i 150 warsztatów. Jest tu bezpośrednio reprezentowana od 18 lat.

DKV Card umożliwia bezgotówkowe tankowanie na stacjach różnych marek i dostęp do wielu usług dodatkowych, m.in. serwisów naprawczych, internetowych serwisów mapowych, doradztwa, kalkulatorów opłat drogowych, fakturowania netto i zwrotu zagranicznego VAT. W roku 2009 do grona klientów DKV należało ponad 89.000 firm, posługujących się ok. 1,4 mln kart serwisowych DKV

Odwiedź naszą stronę: www.dkv-euroservice.pl

Biuro prasowe: www.firstpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.
http://www.dkv-euroservice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »