Technologie » Komputery

Antyrefleksyjne szkło marki Pilkington do zastosowań w cyfrowych nośnikach informacyjnych

NSG Group, właściciel marki Pilkington, zaprezentuje na targach ISE w Amsterdamie nowe szkło antyrefleksyjne Pilkington OptiView™ Protect, które znakomicie nadaje się do wykorzystania w zewnętrznych cyfrowych nośnikach informacyjnych. Produkt będzie można zobaczyć na stoisku NSG Group nr 8-D352.

Popyt na cyfrowe ekrany informacyjne oraz wyświetlacze cyfrowe stale rośnie. NSG Group oferuje najszerszą gamę wytrzymałych, pirolitycznych, hartowalnych oraz antyrefleksyjnych produktów szklanych, które są idealnymi komponentami ekranów dotykowych czy wyświetlaczy cyfrowych.

Monolityczne szkło Pilkington OptiViewTM redukuje odblaski, które mogą pojawić się na ekranach telewizorów, monitorach komputerów, płaskich tablicach, przezroczystych elementach samolotów, a także na elektronicznych wyświetlaczach. Wysokoefektywna powłoka redukuje odbicia od zewnętrznej powierzchni do poziomu < 1%, zapewniając jednocześnie wysoką przepuszczalność światła.

Na targach ISE, które odbędą się w Amsterdamie w dniach 10-12 lutego br., NSG Group zaprezentuje swój nowy produkt - laminowane szkło Pilkington OptiViewTM Protect. Pilkington OptiViewTM Protect to szkło z antyrefleksyjną pirolityczną powłoką na obu powierzchniach szyby, które zapewnia bezpieczeństwo i ochronę charakterystyczne dla szkła laminowanego. Ten antyrefleksyjny szklany produkt wykorzystywany w zewnętrznych nośnikach cyfrowych oferuje wiele korzyści - zapewnia wysoką transmisję światła, niski współczynnik odbicia, neutralny kolor, blokuje promieniowanie UV i jest dostępny w dużych wymiarach.

Szyby antyrefleksyjne marki Pilkington charakteryzują się wszystkimi właściwościami szkieł powlekanych na linii (on-line), takich jak łatwość obchodzenia się ze szkłem, przetwarzania, rozkroju, hartowania, gięcia itp.

To tylko jeden z wysokoefektywnych wyrobów ze szkła, które zostaną zaprezentowane na stoisku NSG Group nr 8-D352. Więcej informacji na stronie www.pilkington.com/digital-signageRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »