Gospodarka » Przemysł

Apoloniusz Tajner ambasadorem marki Ekonstal

Apoloniusz Tajner ambasadorem marki Ekonstal
Zobacz więcej zdjęć »
Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego, został ambasadorem marki Ekonstal, producenta zbiorników stalowych oraz nowoczesnych, certyfikowanych komór normobarycznych, wykorzystywanych do prowadzenia regenerujących terapii tlenem.
Normobaria jest coraz bardziej zyskującym na popularności sposobem na naturalne wspieranie dobrej kondycji organizmu. W dobie zagrożeń związanych z pandemią jest też doskonałym rozwiązaniem, pozwalającym na przyspieszenie rekonwalescencji po przechorowaniu Covid-19. Ze względu na pozytywny wpływ terapii tlenem oraz podwyższonym ciśnieniem na różne aspekty funkcjonowania ciała człowieka, jest ona wskazana zarówno jako uzupełnienie tradycyjnych procedur medycznych, jak też zabiegów z obszaru beauty & SPA czy też kuracji regeneracyjnych dla osób uprawiających różne dyscypliny sportu.

- Dostrzegam duży potencjał wykorzystania tego typu urządzeń do wspierania regeneracji sportowców po wyczerpujących treningach czy urazach nabytych podczas zawodów - wyjaśnia Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego, a także najbardziej znany trener Adama Małysza. - Szczególnie przydatne byłyby w przypadku tych dyscyplin sportowych, w których ogromne znaczenie ma nie tyle wytrzymałość, co odpowiednia technika, szybkość i właściwe natlenienie mięśni, które mogłyby zwiększyć swoją wydolność i zyskać dodatkową energię. Niewątpliwym atutem jest to, że parametry atmosfery w kapsule normobarycznej są ustawione w taki sposób, by wyeliminować konieczność obsługi personelu medycznego i zlikwidować ograniczenia dotyczące częstotliwości czy czasu przebywania w jej wnętrzu.

Współpraca marki Ekonstal z Apoloniuszem Tajnerem ma na celu popularyzację normobarii jako metody o potwierdzonych naukowo walorach prozdrowotnych, której korzystne efekty można odczuć bez względu na wiek czy tryb życia. Dodatkowo ma inspirować osoby aktywnie uprawiające sport, poszukujące bliskich naturze, bezinwazyjnych sposobów wspierania swojej kondycji, do wykorzystania sesji w komorze normobarycznej do szybszej regeneracji organizmu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ekonstal sp. z o.o. sp. k.
http://www.ekonstal.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »