Społeczeństwo » Społeczeństwo

Artykuły gospodarstwa domowego w sieci telezakupów

Artykuły gospodarstwa domowego w sieci telezakupów
Zobacz więcej zdjęć »
Zakupy przez telefon od wielu lat cieszą się powodzeniem wśród licznej rzeszy klientów, którzy nie lubią tracić czasu na wycieczki do hipermarketów w poszukiwaniu artykułów gospodarstwa domowego.

Telewizyjne prezentacje najnowszych produktów pozwalają na szybki wybór urządzeń najnowszej generacji, ułatwiających codzienną pracę w kuchni.

Wśród wielu nowości, jakie pojawiły się ostatnio w sieci telezakupowej TV Okazje, znajduje się wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Chef-O-Matic. Podobne produkty zrobiły już zawrotną karierę na świecie dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, pozwalającemu zmieścić  wiele sposobów przygotowywania posiłków w jednym naczyniu. Jednak producenci Chef-O-Matic idą dalej, sprawiając, że do gotowania nie potrzeba nawet kuchenki. W urządzeniu możemy między innymi przygotować potrawy smażone, gotowane, grillowane, a także rozmrozić lub podgrzać produkty i przyrządzić frytki. Kuchenka kompaktowa posiada moc 1500 wat i jest bardzo wydajna, a specjalna powłoka chroni żywność przed przywarciem do dna naczynia.

Prezentację kuchenki można obejrzeć między innymi na kanałach Kino Polska, TV Silesia lub w kilku regionalnych programach TVP. Prowadzący szczegółowo omawiają wszystkie zalety produktu, tak, by zaineresowani klienci mogli dokładnie się z nim zapoznać bez konieczności szukania dodatkowych źródeł informacji w Internecie. Zaproszeni do studia goście mają okazję przetestować Chef-O-Matic i dzieląc się jednocześnie dobrymi pomysłami na znakomite potrawy, sprawdzają wszystkie możliwości, jakie posiada urządzenie. Dzięki temu wiemy, że robiąc zakupy przez telefon wybieramy produkt sprawdzony i znamy wszystkie jego parametry. Zamówienia składać można telefonicznie, dzwoniąc na całodobową infolinię, a numery telefonu podane są zawsze w czasie prezentacji.

TV Okazje to świetna alternatywa dla innych serwisów, jak choćby Telezakupy Mango, czy TopShop Telezakupy. Dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat szczegółów dostawy lub sprawdzić aktualne oferty promocyjne, serwis udostępnia stronę internetową ze wszystkimi prezentowanymi w telewizji produktami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TV Okazje
http://www.tvokazje.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »