Kultura, sztuka » Kultura

Artystyczna Niedziela z Mamą i Tatą

Artystyczna Niedziela z Mamą i Tatą
Zobacz więcej zdjęć »
W niedzielę 15 grudnia o godzinie 12.30 dzieci obejrzą „Sekrety płaszcza Świętego Mikołaja” - bajkę w wykonaniu objazdowego teatru VAŠKA z Torunia.

W niedzielę 15 grudnia o godzinie 12.30 dzieci obejrzą „Sekrety płaszcza Świętego Mikołaja” - bajkę w wykonaniu objazdowego teatru VAŠKA z Torunia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Tytułowe sekrety to między innymi dwa polarne skrzaty, które w tajemnicy przed Świętym Mikołajem podążyły za nim, ukrywając się w fałdach jego obszernego płaszcza. Początkowo skrzaty spowodują szereg zabawnych nieporozumień i przysporzą Mikołajowi kłopotów. Później  jednak okażą się być dla Mikołaja bardzo pomocne w aranżowaniu zabaw i konkursów dla dzieci.

 

Przedstawienie będzie  okazją, by poznać daleką i egzotyczną krainę, jaką jest Arktyka. Największą atrakcją spektaklu jest fakt, że dzieci bezpośrednio wkroczą w jego akcję i nie tylko będą się wspaniale bawić, ale i wiele się nauczą. Po  spektaklu odbędą się warsztaty artystyczne w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami.

 

 

wstęp 10 zł/osoba

sala widowiskowa OKO, ul. Radomska 13/21

15.12.2019 r. (niedziela), godz. 12.30

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja portalu
http://www.redakcja.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »