Rozrywka i wypoczynek » Święta

Bajkowe dni w Centrum Handlowym King Square

Bajkowe dni w Centrum Handlowym King Square
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka krakowskie Centrum Handlowe King Square przygotowało dla najmłodszych mnóstwo atrakcji. W najbliższym czasie żadne dziecko, które zawita do King Square nie będzie się nudzić. Pamiętajcie, że u nas Dzień Dziecka trwa kilka dni…
 • 1.06.2011 (środa)- Już w Dzień Dziecka rozdamy aż sto karnetów dla dzieciaków na wielkie dmuchane zabawki. Każde dziecko dostanie także słodką niespodziankę.
 •  2.06.2011 (czwartek )- Dzieci będą mogły do woli korzystać z dmuchanych zamków, zjeżdżalni i innych zabawek za niewielką opłatą.
 • 4.06.2011 (sobota) od godziny 12.00 do 18.00 - Zapraszamy na wielki happening! W magicznej oprawie szczudlarzy, którzy wyczarują dla każdego dziecka zwierzątka z baloników, będziemy tworzyli wielkie, wspólne arcydzieło na parkingu Kinq Square. Każdy mały artysta będzie mógł bez ograniczeń ozdabiać parking kolorową kredą. Oprócz tego w zanadrzu mamy inne miłe niespodzianki. Happening będzie współorganizowany z krakowskim Niepublicznym Przedszkolem Krasnal.
 • 5.06.2011 (niedziela) ponownie zapraszamy na wielkie dmuchane zabawki dostępne za niewielką opłatą.

 

King Square to jedyne w Krakowie Centrum Handlowe gdzie większość dostępnych towarów wyprodukowanych jest w Polsce. Właściciele galerii kładą ogromny nacisk na to by stworzyć alternatywę dla drogich galerii handlowych z sieciowymi sklepami. King Square jest najlepszym dowodem na to, że można robić zakupy w miłej atmosferze luksusowego centrum handlowego za niewielkie pieniądze.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

specorto

Komentarze (2)

 • avatar
  Karlito 2011-07-20 16:52:15

  No i dobrze promujmy w koncu to co polskie i ładujmy pieniadze sobie do kieszeni a nie do tych zagranicznych bogaczy. Polskie jest super!!!!!!!!!!!!

 • avatar
  Karlito 2011-07-20 16:49:06

  No i dobrze promujmy w koncu to co polskie i ładujmy pieniadze sobie do kieszeni a nie do tych zagranicznych bogaczy. Polskie jest super!!!!!!!!!!!! Hasło do konta Karlito 12345678


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »