Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Dom » Wnętrza

Bateria i zlewozmywak czyli granitowy design w nowoczesnej kuchni

Bateria i zlewozmywak czyli granitowy design w nowoczesnej kuchni
Zobacz więcej zdjęć »
Granitowe zlewozmywaki i pasujące do nich baterie o przypominającej powierzchnię granitu fakturze to doskonała propozycja firmy Ferro dla osób poszukujących funkcjonalnej i eleganckiej armatury kuchennej.Granitowy zlewozmywak odznacza się wieloma użytkowymi zaletami. Wspaniale ozdabia kuchnię, sprawiając, iż staje się ona wnętrzem o wyjątkowych walorach estetycznych. Naturalny wygląd i piękne barwy nawiązujące do świata przyrody wprowadzają do pomieszczenia niepowtarzalną atmosferę.

Zlewozmywaki występują w trzech wariantach kolorystycznych: w piaskowym, białym i grafitowym. Nowoczesna technologia produkcji sprawia, iż są one odporne na wysoką temperaturę, ścieranie, pęknięcia i zabrudzenia. Posiadają 10-letnią gwarancję użytkowania. W ofercie znajdują się zlewy prostokątne, kwadratowe i okrągłe w wersji jednokomorowej, półtorakomorowej i dwukomorowej. Do każdego dołączony jest praktyczny szablon pozwalający na wycięcie otworów w blacie i syfon ze sterowaniem automatycznego korka.

Z poszczególnymi modelami zlewozmywaków granitowych doskonale komponują się baterie z kolekcji Freya, o ładnej, subtelnie zaokrąglonej formie i dekoracyjnej powierzchni, przypominającej strukturę granitu. Baterie dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: piasek i grafit, dlatego znakomicie prezentują się ze zlewozmywakami granitowymi w podobnych barwach.

W przypadku zlewów jednokomorowych najlepiej sprawdzą się baterie stojące z obrotowymi wylewkami, w wersji grafit i w wersji piasek.

Natomiast dla modeli o większych wymiarach, najczęściej półtorakomorowych i dwukomorowych idealne będą baterie zlewozmywakowe stojące z obrotowymi wylewkami wyposażonymi w wyciągane rączki natrysku, które zapewniają komfortowe mycie naczyń, warzyw i owoców.

Wszystkie baterie posiadają regulatory ceramiczne, natomiast baterie zlewozmywakowe stojące z wyciąganą wylewką wyposażone są również w automatyczne przełączniki natrysk/strumień.


Zlewozmywak półtorakomorowy 98x51 cm, grafitowy MEZZO

Zlewozmywak półtorakomorowy 91x52 cm, piasek OZZY

Zlewozmywak jednokomorowy 81x50 cm, grafitowy KIZZ

Zlewozmywak jednokomorowy 78x51 cm, piasek MEZZO

Zlewozmywak dwukomorowy 78x45, piasek BIZZY

Bateria Freya zlewozmywakowa stojąca do zlewozmywaków granitowych


Bateria Freya zlewozmywakowa stojąca z wyciąganym natryskiem do zlewozmywaków granitowych

Bateria Freya zlewozmywakowa stojąca z wyciąganym natryskiem do zlewozmywaków granitowychFERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »