Dom » Wnętrza

Baterie kuchenne do zadań specjalnych

Baterie kuchenne do zadań specjalnych
Zobacz więcej zdjęć »
Capricio i Contralto to baterie kuchenne Pyramis zaprojektowane do dwóch zadań specjalnych. Capricio ułatwia przygotowywanie dań kucharzom amatorom, a Contralto może być stosowana w zlewozmywaku umieszczonym pod oknem kuchennym.

Najnowsza propozycja greckiej firmy Pyramis, specjalizującej się w urządzeniach do kuchni,  to Capricio – oryginalna bateria do nowocześnie zaprojektowanych mieszkań i domów. Jest funkcjonalna i solidnie wykonana dlatego będzie doskonałym uzupełnieniem strefy zmywania w kuchni kucharza amatora. Posiada płynnie wyjmowaną wylewkę dopasowaną zarówno do mycia jarzyn, jak również zmywania naczyń, czy nalewania wody do stojącego na blacie garnka. Zapewnia ergonomię ruchów niezbędną szczególnie wtedy gdy lubimy gotować i robimy to często.

 

Capricio dostępna jest w dwóch kolorach wykończenia. Stal nierdzewna, sprawia że Capricio jest baterią ponadczasową i elegancką, a zarazem bardzo wytrzymałą na działanie środków chemicznych oraz uderzenia. Drugi wariant, stal nierdzewna połączona z czernią, nadaje baterii wyjątkowo nowoczesny design, doskonały do modnych obecnie wnętrz w bieli, szarości i czerni. Ten model zyskał nazwę Capricio Fusion. Bateria posiada wylewkę wysokości 292 mm o zasięgu 215 mm. Jej cena to 899 zł brutto. Capricio Fusion, z tymi samymi parametrami, kosztuje 1069 zł brutto.

 

Contralto firmy Pyramis to również nowoczesna bateria, jednak przeznaczona specjalnie do tych kuchni, w których na pierwszy plan wysuwa się zlewozmywak umiejscowiony pod oknem. Takie rozwiązanie zapewnia bardziej oryginalny wygląd wnętrza, ładny widok podczas zmywania naczyń a także większą ilość światła dziennego. Często wymaga jednak innego rodzaju baterii, takiego jak np. Contralto, którą można położyć na zlewozmywaku lub blacie, na prawo lub lewo. Dzięki temu wysokość wylewki zmniejsza się do 8,5 cm, co umożliwia swobodne otwarcie okna.

Contralto od Pyramis dostępna jest w chromie. Wysokość jej wylewki wynosi 339 mm, zasięg 186 mm,  a cena brutto to 899 zł.

 

Wszystkie baterie kuchenne PYRAMIS zostały wyposażone w głowicę ceramiczną, zapewniającą wydajne działanie i długą żywotność urządzenia. Wyprodukowane zgodnie z normą ISO9001:2000 posiadają 5-letnią gwarancją od wszelkich wad wykonania i niewłaściwego działania głowicy oraz 2 letnią gwarancją na korpus.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »