Technologie » Komputery

BenQ Numerem Jeden w sprzedaży projektorów 4K i Full HD w Europie

BenQ Numerem Jeden w sprzedaży projektorów 4K i Full HD w Europie
Zobacz więcej zdjęć »
BenQ - pod względem sprzedaży w Europie - jest wiodącym producentem projektorów 4K i Full HD. W pierwszym kwartale 2022 roku BenQ zajął w Europie pierwszą pozycję z 23,4% udziałem w rynku projektorów 4K i 24,5% w segmencie Full HD.

BenQ, znany producent projektorów, według kwartalnych raportów Futuresource Consulting, osiągnął wiodącą pozycję jako dostawca projektorów 4K i Full HD w Europie. Pod względem wielkości sprzedaży w Europie BenQ uzyskał udziały rynkowe na poziomie 23,42% dla 4K i 24,5% dla Full HD.

„Pandemia i walka z covid-19 zmieniają się na całym świecie, podobnie zmieniają się zakupy i wykorzystanie urządzeń domowej rozrywki wizualnej" - powiedział Steve Chu, Prezes BenQ Europe. „Coraz więcej osób wykorzystuje urządzenia domowej rozrywki do śledzenia wydarzeń sportowych, oglądania filmów i grania w gry. Dlatego wzrosły wymagania i zapotrzebowanie na wyższą jakość obrazu, wierność kolorów i elastyczność w różnych konfiguracjach".

Wśród projektorów 4K, BenQ prezentuje urządzenia przeznaczone do kina domowego, rozrywki domowej, gier czy Laser TV oraz projektory Smart z Android TV. Wszystkie wspomniane serie oferują True 4K z 8,3 mln odrębnych pikseli.
Projektory z serii Laser TV - modele V7000i i V7050i z ekranem ALRS01 - zdobyły nagrodę EISA Award dla "Najlepszego produktu 2021-2022". W segmencie Full HD są nagradzane modele przeznaczone dla biznesu, kina domowego, rozrywki domowej, gier oraz inteligentne projektory z systemem Android™ TV.

Niedawno wprowadzony na rynek i niezwykle popularny projektor do gier, model X3000i jest doskonałym przykładem innowacyjności i jakości, jaką firma BenQ wnosi do swoich produktów. Jest to rzeczywiście pierwszy projektor do gier 4K LED z 4 ms przy 240 Hz, niskim opóźnieniem wejściowym i 100% DCI-P3 Accurate CinematicColorTM.

W segmencie Full HD dostępne są teraz projektory do gier konsolowych - modele TH585P i TH685P. Ich wysoka jasność - 3500 ANSI lumenów pozwala na korzystanie w jasno oświetlonych pomieszczeniach, niskie opóźnienie (input lag), specjalne tryby dla różnych typów gier i przystępne ceny, ustanawiają standard rozrywki w grach na dużym ekranie.

Aby dowiedzieć się więcej o projektorach BenQ, odwiedź: https://www.benq.eu/pl-pl/projector/4k.html 
i https://www.benq.eu/pl-pl/projector.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »