Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Bezglutenowe płatki karmelowo-czekoladowe marki 3 PAULY NOWOŚĆ

Bezglutenowe płatki karmelowo-czekoladowe marki 3 PAULY NOWOŚĆ
Zobacz więcej zdjęć »
Staranna selekcja oraz delikatne przetwarzanie surowców o niskim poziomie alergenów sprawiają, że produkty marki 3 PAULY, specjalizującej się w produkcji żywności dla alergików i osób z nietolerancjami pokarmowymi, cieszy się ogromnym zaufaniem konsumentów.

 

Bogaty asortyment marki nie omija również segmentu słodkości – bezglutenowe płatki karmelowo-czekoladowe marki 3 PAULY  to najnowsza propozycja dla wszystkich amatorów słodkich przyjemności, niezależnie od wieku.

Bezglutenowe płatki karmelowo-czekoladowe marki 3 PAULY to idealna propozycja śniadaniowa dla wszystkich alergików lub osób, które z wyboru podjęli się diety bezglutenowej. Pełnoziarniste płatki oblane delikatną, mleczną czekoladą, to nie tylko podstawa zdrowego, mlecznego śniadania, ale również pyszna przekąska w ciągu dnia czy ratunek przy nagłej chęci na coś słodkiego. Chrupiące płatki w połączeniu z przyjemną słodkością czekolady oraz nutą wyrazistego karmelu, idealny towarzysz na każdą okazję, świetnie sprawdzający się w diecie dużych i małych łasuchów. Płatki 3 PAULY to produkt  całkowicie bezglutenowy, nie zawiera także jaj, orzeszków ziemnych, sezamu i łubinu – został celowo pozbawiony najsilniejszych i najczęściej występujących alergenów pokarmowych, aby cieszyć smakiem jak największe rzesze miłośników niezobowiązującego chrupania.

Na opakowaniu Bezglutenowych płatków karmelowo-czekoladowych marki 3 PAULY znajdują się wyraźne logotypy informujące o składzie i właściwościach żywieniowych produktu, pozwalających alergikom na szybką identyfikację, które składniki zostały celowo wykluczone z procesu produkcji.


    www.3pauly.pl  

 

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 145 g

Importer: Victualia Saluber

 

3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o „łagodną dietę” 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »