Motoryzacja » Transport

Bezpieczna jazda po zakupach - nowy e-market Trans24.pl

Bezpieczna jazda po zakupach -  nowy e-market Trans24.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Trans24.pl - internetowy sklep z asortymentem dla transportowców doczekał się nowej odsłony. Obok odświeżonej szaty graficznej na internautów czeka nowy przyjazny layout, bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i bardzo konkurencyjne ceny.

Dotychczas, wchodzący w skład Grupy TRANS, market transportowy dostępny był pod adresem http://24trans.pl.

Zdecydowaliśmy się na zmianę adresu z uwagi na naszych klientów, którzy przez pomyłkę, często intuicyjnie, szukali nas w sieci właśnie pod adresem trans24.pl - mówi Andrzej Pupin, Prezes Zarządu spółki Zi-Co, która zarządza sklepem.

Ładniejszy i bardziej funkcjonalny

Pomysł stworzenia sklepu z asortymentem dla transportowców powstał w 2007 roku z inicjatywy twórców giełdy TRANS - największej polskiej giełdy ładunkowej.

Chodziło o to, aby ułatwić pracę ludziom bezpośrednio związanym z transportem, stworzyć miejsce, w którym z każdego zakątka świata można zakupić produkt, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania nie tylko firmowego taboru, ale również całej firmy.- dodaje Pupin.

Teraz interface strony http://trans24.pl stał się jeszcze bardziej przejrzysty i funkcjonalny. Przyjazny layout i bardzo czytelna organizacja pozwala zaoszczędzić czas na wyszukiwanie i zamawianie pożądanych produktów. Bogaty wybór akcesoriów i urządzeń odnajdziemy w takich kategoriach jak: Mocowania ładunków, Wyposażenie kabiny, Warsztat, Tachografy cyfrowe, Osprzęt dla paliw, Wyposażenie ADR i inne.
Dostęp do sklepu jest możliwy z poziomu przeglądarki oraz poprzez przycisk w głównym oknie komunikatora TRANS.

Przyjęcie i realizacja zamówienia

Zasady korzystania ze sklepu są proste - wystarczy wybrać artykuł ze strony internetowej sklepu poprzez jedno kliknięcie myszką, a wyświetli się jego pełny opis.

Nowa opcja pozwala na porównywanie kilku pozycji na raz, co pomaga w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Fachowa obsługa poinformuje o dostępności produktu i terminie realizacji zamówienia. Przesyłki są realizowane przez firmę kurierską, bez opóźnień. Klienci mogą skorzystać z wygodnej dla siebie formy rozliczenia - gotówką (przy odbiorze osobistym lub za pobraniem) lub w formie przelewu, przedpłatą.

Z okazji premiery nowej odsłony sklepu jego operator przygotował dla klientów atrakcyjne promocje. Na specjalne benefity mogą liczyć zwłaszcza użytkownicy giełdy TRANS, którzy z obsługą sklepu mogą szybko i bez specjalnych problemów kontaktować się za pomocą komunikatora TRANS.

Szczegółowa oferta sklepu dostępna jest pod adresem: www.trans24.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »