Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Bezpieczny powrót do szkoły z Media Expert!

Bezpieczny powrót do szkoły z Media Expert!
Zobacz więcej zdjęć »
W ramach realizacji strategii odpowiedzialnego biznesu, sieć Media Expert przekaże wybranym szkołom 3000 kamizelek odblaskowych dla uczniów.


 Akcja „Bezpieczny powrót do szkoły z Media Expert” jest skierowana do wszystkich placówek edukacyjnych w Polsce, a ich zgłoszenia w zabawie może dokonać każdy – uczeń, rodzic, czy nauczyciel. Zabawa trwa do
31 sierpnia.

Sieć Media Expert po raz kolejny w tym roku postanowiła zadbać o bezpieczeństwo uczniów w drodze do i ze szkoły. „W ramach najnowszej akcji, przekażemy wybranym szkołom 3 tysiące kamizelek odblaskowych, które bez wątpienia poprawią widoczność dzieci na drogach i zminimalizują ryzyko niebezpieczeństw - w szczególności podczas jesiennej aury i zimowych krótkich dni. ” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci.

Warto przypomnieć, że po zmroku pieszy ubrany w ciemny strój dostrzegany jest przez kierującego pojazdem z odległości około 40 metrów. Natomiast osoba piesza, mająca na sobie elementy odblaskowe, staje się widoczna nawet z odległości 150 metrów, umożliwiając kierowcy wyhamowanie i bezpieczne ominięcie pieszego. „Niestety co czwarty pieszy, który ginie w Unii Europejskiej, traci życie na polskich drogach. Policja od wielu lat prowadzi akcje uświadamiające nam wszystkim jak ważne jest dbanie o widoczność i odpowiedzialne zachowanie na drodze. Wierzymy, że nasze akcje bezpośrednio przełożą się na bezpieczeństwo dzieci.” – dodaje Mystkowski.

Zgłoszenia szkoły w konkursie może dokonać każdy rodzic, nauczyciel lub dyrektor szkoły, ale i dzieci, które ukończyły 13 lat i mają zgodę rodziców na udział w zabawie. Wystarczy wejść na facebook’owy profil Media Expert i korzystając z aplikacji konkursowej napisać, dlaczego właśnie dana szkoła powinna otrzymać kamizelki odblaskowe. Specjalne jury konkursowe wyłoni spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń aż 30 szkół, które otrzymają bezpłatnie 100 sztuk kamizelek. Podobną akcję sieć przeprowadziła w czerwcu, przy okazji egzaminów na kartę rowerową. Rozdysponowano wtedy aż 4,5 tys. odblaskowych kamizelek.

Więcej informacji: www.facebook.com/Mediaexpert/

Media Expert
www.mediaexpert.pl
więcej informacji z Media ExpertRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Oli 2016-08-26 17:09:43

    U nas podobnie. W ogóle czytałem o tej akcji i zastanawiałem się ile przypada na szkołę. Dobrze ze po 100 na jedną. mogliby nawet dawać po 50 to by 60 szkół zyskało.

  • avatar
    ~Arek 2016-08-26 16:43:27

    Tak taka akcja to dobra akcja. Już zgłosiłem swoją szkołę. Mamy szkołę między dwiema ruchliwymi ulicami, a w pobliżu sporo wariatów jak mówi mój tata :P


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »