Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Bezpłatny teatrzyk dla dzieci w Łomiankach

Bezpłatny teatrzyk dla dzieci w Łomiankach
Zobacz więcej zdjęć »
Bohaterowie przedstawienia dla dzieci pt. „Leśna polana” Gajowy Zając i wiewiórka Wiera zabiorą najmłodszych w niezapomnianą teatralną podróż. Bezpłatny spektakl z udziałem tych dwóch zwierzątek będzie można obejrzeć 2 września o godzinie 13 i 16 w Galerii Łomianki.

Spektakl „Leśna polana”, który odbędzie się w najbliższą sobotę 2 września w Galerii Łomianki, to wartościowa opowieść o tym, jak troszczyć się o naturę. Główni bohaterowie to Gajowy Zając, strażnik lasu oraz jego przyjaciółka wiewiórka Wiera, którzy wspólnie zaproszą dzieci na leśną polanę. Tam mali widzowie razem z bohaterami opowieści będą mogli zaopiekować się leśnymi mieszkańcami. Pomogą nakarmić głodne zwierzęta, pomogą też mrówkom w ich dzielnej pracy, ale przede wszystkim nauczą się dostrzegać, szanować i wspierać naturę. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Przedstawienie jest bezpłatne. Na małych widzów czeka również zabawa z nagrodami. Za udział w każdym spotkaniu można otrzymać pieczątkę, przystawianą na specjalnej karcie uczestnika. Każdy, kto zbierze przynajmniej 6 pieczątek, będzie mógł otrzymać nagrodę – kartę podarunkową do sklepu Smyk lub Empik. Kartę uczestnika oraz pierwszą pieczątkę będzie można zdobyć już podczas spektaklu.

 

Przez cały rok, w wybrane soboty, w Galerii Łomianki dzieci mogą oglądać bezpłatne przedstawienia teatralne. Młodzi widzowie poznają barwnych bohaterów oraz pełne niespodziewanych zwrotów historie, dzięki którym przekonują się, jak ważne są uniwersalne wartości jak przyjaźń, szczerość czy wrażliwość. 

 

W tym roku będzie można obejrzeć jeszcze trzy spektakle: 7 października „O królewnie Marysi i lodowej górze”, 4 listopada „Jak Paweł i Gaweł” oraz 2 grudnia „O złotym dzwonku świętego Mikołaja”.

 

Przedstawienie pt. „Leśnia Polana” odbędzie się w sobotę 2 września Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Spektakl zostanie odegrany dwa razy: o godzinie 13.00 oraz o 16.00. Wstęp wolny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Łomianki
http://galerialomianki.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »